اخبار را به سبک گلونی بخوانید ...

پایان هفته با تلویزیون

زمان پخش فیلم‌های سینمایی، تلویزیونی و پویانمایی شبکه های گوناگون سیما در پنجشنبه ۱۶ و جمعه ۱۷ دی اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری گُلوَنی، فیلم‌های سینمایی، تلویزیونی و پویانمایی «پناهگاه»، «پازل»، «خرس‌های مهربان»، «دانش‌آموزان دوکوبو»، «اژدهاتونو چطور آموزش بدین»، «فرشتگان»، «پاشنه بلند ۲»، «محبوبه»، «فهرست»، «قدرت»، «نامه‌های خیس»، «صعود از k2»، «اپراتور»، «پلیس‌های ناخلف»، «آقای مورگان»، «آدم کوچولوها»، «قلب خورشید»، «سقوط طولانی»، «دان ۲»، «جزیره»، «تروی»، «فرزندان»، «خونه‌پا»، «سگ خرگوشی»، «چیزهای جالب کجا هستند»، «شاهزاده کوچک دلاور»، «مسیح»، «جدال تبهکاران»، «روسری آبی»، «آرزوهای بر باد رفته»، «بیلو» و «کریمر علیه کریمر» پنجشنبه ۱۶ و جمعه ۱۷ دی‌ از شبکه‌‌های گوناگون سیما روی آنتن می‌رود.

شبکه یک :

فیلم سینمایی «پناهگاه» به کارگردانی «دانیل اسپینوزا»، پنجشنبه ساعت ۲۲  و ۱۵ دقیقه

فیلم تلویزیونی «پازل» به کارگردانی «ابراهیم شیبانی»، جمعه ساعت ۱۶

شبکه دو :

پویانمایی سینمایی «خرس‌های مهربان» به کارگردانی «فیووان لیو»، پنجشنبه ساعت ‌‌۸

فیلم سینمایی «دانش‌آموز دوکوبو» به کارگردانی «فیلیپ شارون»، پنجشنبه ساعت ۲۳

پویانمایی سینمایی «اژدهاتونو چطور آموزش بدین» به کارگردانی «کریس ساندرس»، جمعه ساعت ۸

فیلم سینمایی «فرشتگان» به کارگردانی «جونجی ساکاموتو»، جمعه ساعت ۱۵

فیلم تلویزیونی «پاشنه بلند۲» به کارگردانی « محسن منشی زاده»، جمعه ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه

شبکه سه :

فیلم تلویزیونی «محبوبه» به کارگردانی «وحید نیک‌خواه آزاد»، پنجشنبه ساعت ۱۰

فیلم سینمایی «فهرست» به کارگردانی «کریستین فیور»، پنجشنبه ساعت ۱۵

فیلم سینمایی «قدرت» به کارگردانی «بوبی کولی»، پنجشنبه ساعت ۲۴

فیلم تلویزیونی «نامه‌های خیس» به کارگردانی «مرجان اشراقی‌زاده»، جمعه ساعت ۱۰

فیلم سینمایی «صعود از K2» به کارگردانی «فرانک رودام»، جمعه ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه

فیلم سینمایی «اپراتور» به کارگردانی «آماریا اولسون» و «اوبین اولسون» جمعه ساعت ۱۹

شبکه چهار :

فیلم سینمایی «پلیس‌های ناخلف» به کارگردانی «استیفانو سولیما»، پنجشنبه ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه

فیلم سینمایی «آقای مورگان» به کارگردانی«ساندرا نتل‌بک»، جمعه ساعت ۲۱  و ۳۰ دقیقه

شبکه پنج :

فیلم سینمایی «آدم کوچولوها» به کارگردانی «پیتر هویت»، پنجشنبه ساعت ۱۳  و ۳۰ دقیقه

پویانمایی سینمایی «قلب خورشید» به کارگردانی «احمد علمدار»، جمعه ساعت ۹

فیلم سینمایی «سقوط طولانی» به کارگردانی «پاسکال چامیل»، جمعه ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه

فیلم سینمایی «دان۲» به کارگردانی «فرهان آختر»، جمعه ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه

شبکه تماشا:

فیلم سینمایی «جزیره» به کارگردانی «مایکل بی»، پنجشنبه ساعت ۲۰

فیلم سینمایی «تروی» به کارگردانی «وولف گانگ پترسن»، جمعه ساعت ۲۰

شبکه شما:

فیلم تلویزیونی «فرزندان» به کارگردانی «یاسر طالبی»، پنجشنبه ساعت ۲۳

فیلم تلویزیونی «خونه‌پا» به کارگردانی «ایمان افشاریان»، جمعه ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه

شبکه کودک:

پویانمایی سینمایی «سگ خرگوشی» به کارگردانی «تیبور هرنادی» و «جنو کولتای» پنجشنبه ساعت۱۹ و۳۰ دقیقه

فیلم سینمایی «چیزهای جالب کجا هستند» به کارگردانی «اسپیک جونز»، جمعه ساعت۱۹ و ۳۰ دقیقه

پویانمایی سینمایی «شاهزاده کوچک دلاور» به کارگردانی «ایسو تاکاهاتا»، جمعه ساعت ۱۴

شبکه افق :

سینمایی «مسیح» به کارگردانی «نادر طالب‌زاده»، جمعه ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه

شبکه نمایش:

فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «جدال تبهکاران»، «روسری آبی» و «آرزوهای بر باد رفته» پنجشنبه ساعت ۱۱، ۱۷ و ۱۵ دقیقه ، ۲۱ از شبکه نمایش روی آنتن می‌رود.

فیلم‌های سینمایی ‌و تلویزیونی «روسری آبی»، «آرزوهای بر باد رفته»، «بیلو» و «کریمر علیه کریمر» جمعه  ساعت ۱۱، ۱۵ و ۳۰ دقیقه ، ۱۷ و ۱۵ دقیقه و ۲۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

پایان پیام

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=30996

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.