اخبار را به سبک گلونی بخوانید ...

احسان کرمی در افطاری روحانی شرکت نمی‌کند

به گزارش پایگاه خبری گُوَنی، احسان کرمی با انتشار کارت دعوت ریاست جمهوری برای شرکت در افطاری  اعلام کرد در افطاری رئیس جمهور شرکت نمی‌کند.

احسان کرمی در یادداشت خود نوشته است:

جناب آقاى رییس جمهور

سلام. ضمن سپاس از دعوت حضرتعالى به عرض می‌رساند که با توجه به شرایط بد اقتصادى و روحى مردم کشورمان باور این حقیر بر این استوار است که چنین گردهم‌آیى‌هایى که مستلزم صرف هزینه هاى زیاد است (و تعدادشان هم کم نیست) شاید حداقل از نگاه بنده و تعدادى از همکارانم چندان ضرورى نباشد. نیک می‌دانم که هدف شما از این مهمانى افطار شنیدن حرف‌ها و بیان مشکلات جامعه هنرى از زبان آن‌هاست. اما تجربه چند سال اخیر نشان داده که شما حتى بیش از ما به این مشکلات واقفید و آن‌ها را به بهانه‌هاى مختلف بیان می‌دارید.

اما ظاهرا ما باید فقط دلخوش باشیم که شما در کنار ما هستید و این مشکلات را می‌دانید و می‌گویید. چرا که ظاهرا شما هم دنبال گوش شنوایى هستید که مشکلات را حل کند و از این نظر دقیقا مانند مایید. درخواست‌هاى ما و سایر اقشار مردم این روزها چندان تفاوتى با هم ندارد. همه در یک کشتى هستیم و چشم امید به شجاعت و عمل‌گرایى ناخدا بسته‌ایم. باشد که به صخره ناامیدى برنخوریم که سخت‌ترین صخره‌ها است. در پایان اضافه که می‌دانم شاید اگر شما رییس جمهور نبودید اکنون همین امکان براى ابراز نظر نیز فیلتر شده بود و همین کوچک هم نتیجه راى به شماست. این‌ها را درک می‌کنیم و ممنونیم اما شما هم ما را درک کنید.

یا على

احسان کرمى

 

پایان پیام

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=92895

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.