اخبار را به سبک گلونی بخوانید ...

غرب می‌خواهد ما شورت بپوشیم

پس باید مقابل این شورت پوشی، ببخشید آستین‌‌کوتاه پوشی ایستاد. اگر امروز بگذاریم رانندگان شهرداری قزوین آستین کوتاه بپوشند فردا باید منتظر باشیم که بقیه رانندگان کشور هم بی‌رویه آستین‌کوتاه بپوشند.

پایگاه خبری گُلوَنی، رضا ساکی: امروز خواستم درباره این خبر چیزی بنویسم: در دو ماه نخست امسال ۱۵هزار و ۵۰۰ نفر به دلیل آسیب‌های ناشی از نزاع به مراکز پزشکی قانونی استان تهران مراجعه کرده‌اند!

اما تا خواستم شروع کنم به نوشتن از قزوین خبر رسید که پوشیدن پیراهن آستین‌کوتاه برای رانندگان مرد شهرداری در قزوین ممنوع شده است.

یعنی وقتی این خبر را خواندم گریه کردم و اشک شوق ریختم وقتی دیدم که مسئولان مثل همیشه به موقع وارد میدان شده‌اند و مقابل آستین‌کوتاه‌پوشان فریب خورده ایستاده‌اند.

متاسفم که چنین مردانی در کشور ما زندگی می‌کنند که بازوی خود را بیرون می‌اندازند و پشت فرمان عرض اندام می‌کنند. باید با این آدم‌ها برخورد کرد تا خوراک رسانه‌ای برای غرب درست نکنند.

متاسفانه بسیاری از آقایان تا هوا کمی گرم می‌شود آستین‌کوتاه می‌پوشند و وارد جامعه می‌شوند و عرض اندام می‌کنند و موی فر روی ساعد را به رخ می‌کشند.

طبق آمار ۸۸ درصد تصادفات منجر به فوت در جهان به دلیل دیدن موی فر ساعد هنگام رانندگی است.

می‌خواهند شورت را از لباس زیر تبدیل به لباس رو کنند!

بد نیست بدانید این لباس را در غرب به نام short sleeve می‌شناسند که همان طور که می‌بینید آنها واژه بی‌ادبی شورت را در این ترکیب به کار می‌برند و عمدا می‌خواهند در آینده کاری کنند که مردان ما طوری وارد جامعه بشوند که انگار… یعنی می‌خواهند شورت را از لباس زیر تبدیل به لباس رو کنند!

پس باید مقابل این شورت پوشی، ببخشید آستین‌‌کوتاه پوشی ایستاد. اگر امروز بگذاریم رانندگان شهرداری قزوین آستین کوتاه بپوشند فردا باید منتظر باشیم که بقیه رانندگان کشور هم بی‌رویه آستین‌کوتاه بپوشند.

طبق آمار ۹۹ درصد مردانی که لباس آستین‌کوتاه می‌پوشند قبل از چهل سالگی سکته می‌کنند چون وقتی دست‌‌ها در معرض نور باشند به قلب فشار می‌آید.

باید بدانید بهترین لباس برای محافظت از قلب کاپشن است. توصیه می‌کنیم رانندگان سراسر کشور کاپشن بپشوند تا قلبی سالم و جامعه‌ای سالم داشته باشیم.

باقی بقای‌تان

پایان پیام

به نقل از ایسنا

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=96737

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.