رشت بیمه ملت کد ۲۰۷۶ شبانه‌روزی

رشت بیمه ملت کد ۲۰۷۶ شبانه‌روزی

چرا باید خود را بیمه کنیم؟

رشت بیمه ملت

سید محمد میرمجلسی

کد ۲۰۱۷۶

تلفن: ۰۱۳۳۳۵۰۵۰۹۵

موبایل:

خیابان رشتیان – جنب کوچه ۱۲ – بیمه ملت

تبلیغات در گلونی

بیمه می‌تواند به شما کمک کند اموالی را که توانِ مالیِ جایگزینیِ مجدد آن‌ها را ندارید، جایگزین کنید. برای مثال اگر خانه‌ی شما در یک آتش‌‌سوزی نابود شود، هزینه‌ی بازسازی آن بسیار زیاد خواهد بود.

بیمه می‌تواند در برابر حوادثی که احتمال وقوع‌شان کم اما نتایج‌شان ناگوار است، از شما محافظت کند. برای مثال اگر در یک تصادف آسیب ببینید و دیگر نتوانید کار کنید، برای ادامه‌ی زندگی به پول نیاز خواهید داشت.

اگر چیزی که با استفاده از یک وام خریده‌اید آسیب ببیند یا نابود شود، بیمه می‌تواند به شما کمک کند وام خود را پرداخت کنید. برای مثال اگر برای خرید خودرو وام گرفته باشید و خودروی شما در یک تصادف نابود شده باشد، شما برای پرداخت وام‌تان به پول نیاز خواهید داشت.

چرا بیمه ملت؟

امروزه انتخاب یک بیمه که دارای توانگری مالی بالایی باشد و در ازای این توانگری خدمات خوبی ارائه دهد بسیار سخت می باشد همچنین تنوع امروزه در زندگی یک اصل مهم هستش؛ بیمه ملت با ارائه خدمات بیمه ای مختلف و تنوع در محصولات خود با توجه به نگاه و خواسته مشتریان باعث شده است تا انتخاب مشتریان را آسان تر نماید. بعد از انتخاب محصول بسترهای مختلف برای ثبت نام شامل ثبت نام حضوری، تلفن بیمه، پیامک بیمه، اینترنت بیمه و همراه بیمه فراهم ساخته است. رتبه ۱ طی چندین سال مختلف و توانگری مالی بالای این شرکت باعث شده است تا بیمه ملت را راحت تر مشتریان انتخاب نمایند.

رشت بیمه ملت کد ۲۰۷۶ شبانه‌روزی

شرکت بیمه ملت (سهامی عام) در تاریخ  ۱۳۸۲/۰۸/۱۲ با شماره ۲۱۱۲۳۰ و شناسه ملی ۱۰۱۰۲۵۲۶۹۵۱ در اداره ثبت شرکت‌ها و مؤسسات غیرتجاری تهران به ثبت رسید و در تاریخ ۱۳۸۲/۰۹/۰۴ با مجوز شماره ۲۳۸۶۳ بیمــه مرکزی جمهوری اسلامی ایـران، تـأسیس شـد.

سرمایه اولیه شرکت در زمان تاسیس، ۲۰۰ میلیارد ریال بود و در حال حاضر، بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق‌العاده مورخ ۲۲/۱۰/۱۳۹۵ و صورت‌جلسه هیأت‌مدیره مورخ ۹۵/۰۶/۱۹ و تأییدیه شماره ۹۵/۶۰۲/۴۶۰۰۷ مورخ ۹۵/۰۹/۲۱ بیمه مرکزی، به مبلغ ۲۸۵۰ میلیارد ریال رسیده است.

بیمه‌ ملت با تأکید بر مشتری‌مداری همواره می‌کوشد تا با به کارگیری مدیران باتجربه و کارشناسان متخصص به منظور ارائه خدمات هرچه بهتر و شایسته‌تر به بیمه‌گزاران خود و همچنین سرعت بخشیدن به رشد و توسعه اقتصادی کشور، افزایش بهره‌وری و رشد کمی و کیفی صنعت بیمه، گام‌های مؤثری بردارد.

این شرکت توانسته در طول دوران فعالیت خود با انعقاد قراردادهای بزرگ در صنایع مختلف، نقش مهمی در پشتیبانی از فعالیت‌های تولیدی و اشتغال‌زا در کشور داشته باشد. خوشبختانه بیمه‌ملت در سال جاری برای ششمین سال متوالی، موفق به کسب بالاترین رتبه توانگری در بین شرکت‌های بیمه داخلی بر اساس گزارش رسمی بیمه مرکزی شد که این مهم، گویای توانمندی و حرکت صحیح این مجموعه در جهت مشتری‌مداری، شفافیت و ارائه هرچه بهتر خدمات به آحاد جامعه است.

بیمه ملت منطبق با راهبرد بیمه مرکزی برای توسعه بیمه‌های زندگی و با ارائه محصولات متنوع بیمه عمر برای خانواده‌های ایرانی، توانسته تعداد زیادی از دانش‌آموزان، زنان خانه‌دار و اقشار مختلف را تحت پوشش بیمه‌های زندگی قرار دهد.

مزیت‌های رقابتی رشت بیمه ملت

کسب بالاترین سطح توانگری مالی در بین شرکت‌های بیمه در شش سال متوالی

دارای شبکه فروش گسترده (شعب و نمایندگی‌های فعال) در سراسر کشور

بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین فناوری اطلاعات برای تسهیل ارتباط با بیمه‌گزاران از طریق راه‌اندازی اینترنت‌بیمه، تلفن بیمه و اپلیکیشن بیمه ملت

سازمانی یادگیرنده؛ با دانش، تجربه و نیروهای انسانی کارآمد

اخذ گواهی‌نامه ISO9001:2015 و مجموعه گواهینامه‌های بین‌المللی ایزو در حوزه‌های مختلف رعایت حقوق مشتریان

دارای مجوز قبولی اتکایی از بیمه مرکزی

پذیرش شرکت در بازار اول بورس اوراق بهادار تهران

استراتژی‌های رشت بیمه ملت

با توجه به اهداف شرکت بیمه ملت،‌ استراتژی‌های زیر مورد توجه قرار گرفته است:

توسعه پورتفوی بیمه‌ای با درنظر گرفتن مدیریت ریسک

برقراری حاکمیت شرکتی

توسعه و ارتقای شبکه فروش

افزایش رضایت‌مندی مشتریان و زیان‌دیدگان

رعایت بهداشت حقوقی و وصول مطالبات

حاکمیت شرکتی

مدیران شرکت بیمه ملت، با توجه کامل به اصول حاکمیت شرکتی، بالاترین استانداردهای شفافیت، مسئولیت‌پذیری و صداقت را در کسب و کار و فعالیت‌های مدیریتی خود لحاظ می‌کنند. اعتقاد بیمه ملت بر این است که اجرای اصول حاکمیت شرکتی در فرآیند مدیریت،‌ بهترین راه در جهت کسب موفقیت، ‌پیشرفت و ایجاد ارزش افزوده برای سهام‌داران و همین طور حافظ منابع مالی شرکت خواهد بود.

موضوع فعالیت شرکت

موضوع فعالیت شرکت عبارت‌است از:

انجام عملیات بیمه‌ای مستقیم در انواع رشته‌های بیمه زندگی و غیر زندگی بر اساس پروانه‌ فعالیت صادره از سوی بیمه مرکزی ج.ا.ا

قبول بیمه‌های اتکایی از موسسات بیمه داخلی، منطقه‌‌ای و بین‌المللی به صورت متقابل و در محدوده مورد تأیید بیمه مرکزی ج.ا.ا

سرمایه‌گذاری از محل سرمایه، ذخایر و اندوخته‌های فنی و قانونی در چارچوب ضوابط مصوب شورای‌عالی بیمه

سرمایه انسانی

در شرکت‌های ارائه دهنده خدمات مالی وجود نیروی انسانی متخصص و مجرب از ارکان ضروری بوده و ضامن سودآوری و موفقیت در کسب اهداف اساسی آن شرکت است. در بازار بیمه نیز شرکت‌های بیمه موفقیت‌های خود را مرهون مدیران و کارکنان متخصص و مجربشان هستند.

به طور کلی وجود تجربه، تخصص، انگیزه و برنامه‌ریزی صحیح از جمله عواملی هستند که یک شرکت بیمه را در توسعه فعالیت خود در زمینه جذب پرتفوی، ارزیابی و کنترل ریسک و پرداخت صحیح خسارت کمک می‌کنند.

پایان پیام

تبلیغات در گلونی

کد خبر : 102629 ساعت خبر : ۲:۳۱ ب٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=102629

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.