اخبار را به سبک گلونی بخوانید ...

ویزای اربعین ۹۷ ارزان شد و به ٢٣۴ هزار و ۸۷۵ تومان رسید

ویزای اربعین ۹۷ ارزان شد و به ٢٣۴ هزار و ۸۷۵ تومان رسید

به گزارش پایگاه خبری گُلوَنی، ‪رییس بانک مرکزی در نامه‌ای به رییس‌جمهور پیشنهاد کرده بود: این بانک بابهره‌گیری از سامانه نیما بتواند برای عاشقان امام حسین (ع) که در راهپیمایی اربعین حسینی حضور می یابند، ۳۵ درصد تخفیف نسبت به نرخ نیما، در نظر بگیرد که امروز با اعلام موافقت رییس جمهور، سازمان حج و زیارت نرخ جدید ثبت نام اربعین را‬ ٢٣۴ هزار و ۸۷۵ تومان اعلام کرد.

ویزای اربعین ۹۷ ارزان شد

سامانه سماح را باز کنید و برای سفر اربعین ثبت‌نام کنید

هزینه اعلام شده شامل خدمات روادید، بیمه و پزشکی اربعین که به تومان دریافت می‌شود.

قیمت ثبت‌نام سفر اربعین از زمان آغاز ثبت نام در سامانه سماح تا کنون با توجه به نوسانات ارز، سه مرتبه اصلاح شده است. این سازمان هفته گذشته پس از کاهش نرخ ارز در سامانه نیما متاثر از تغییرات بازار، هزینه ثبت نام اربعین را ٣٧١ هزار و ٨٨٠ تومان اعلام کرده بود.

شهریار حیدری ـ دبیر ستاد اربعین ـ پیش تر گفته بود: مابه‌التفاوت این هزینه از طریق سازمان حج و زیارت به مردم بازگردانده می‌شود.

رادیو اربعین را زنده بشنوید

گفت‌وگوی روزانه با مسئولان ستاد مرکزی اربعین، چگونگی استفاده امکانات موکب‌ها، آشنایی با واژگان پر کاربرد عربی در کشور عراق و همچنین اطلاع از وضعیت راه و جاده‌های کشور، تازه‌ترین اخبار قیمت‌های حمل و نقل در مسیر اربعین در دو سوی مرز، آخرین وضعیت دریافت ویزا و گذرنامه و نحوه مدیریت سفر در کشور عراق، از نجف تا کربلای معلی در خلال برنامه های رادیو اربعین به سمع زائران می‌رسد.

کد خبر : 103274

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=103274

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.