تازه‌ها

مطالب مرتبط

7 دیدگاه

 1. بهجت

  چرا بی ادبی های آقای فراستی رو ندیده گرفتید؟ حتی حاضر نشد به سوالات روتین برنامه جواب بده. پاسخ غرور جز غروره؟ اولین توهین رو آقای فراستی کردن که حاضر نشدن شان شون رو برای پاسخ به سوالات روتین برنامه پایین بکشن! رسانه به توهین های آقای فراستی عادت کرده و تو این هفت سالی که مهمان پرخاشگر عرف شد، همین رسانه بود که به چنین کسانی تریبون داد.

  پاسخ
  1. علی اقبالی

   واقعا اولین توهین رو فراستی کرد یا آقای مجری که لباس پوشیدن فراستی رو به سخره گرفت اونم به شکلی کاملا زشت و بی ادبانه ؟؟!!!!!!!!!!

   پاسخ
 2. مهری

  من تا امروز نه فراستی را می شناختم و نه ظلی پور امروز شانسی برنامه‌ را کامل دیدم و واقعا متاثر شدم از برخورد گستاخانه و بی ادبانه یک مجری در پخش زنده با یک مهمان من نظر من حرف های فراستی دقیق و حرفه ای بود و مجری انگار از قبل باهاش خوب نبود و قصد انتقام داشت .

  پاسخ
 3. رک

  سلام
  باید خود مدیر شبکه شما توبیخ و حتی در مقام استعفا باشد. چراکه ضعف مدیریتی این فرد و معاونانش مسئول مستقیم این توهین ها به یک منتقد مردمی و عالم در عرصه سینما توسط یک جوان نادان و آن هم در یک برنامه تلویزیونی زنده در مقابل دیدگان مخاطبان میلیونی این برنامه شد.
  عجیب تر از آن عدم قطع برنامه توسط مسئولین مربوطه می باشد که بالعینه شاهد غیبت، توهین و افترا توسط مجریه متاسفانه نا آشنا به ابتدایی ترین اصول اجرای برنامه زنده تلویزیونی و بودند. امید است برخورد قاطعی با این افراد شکل گیرد. اگر از هشتاد میلیون جمعیت تنها یک میلیون نفر مخاطب زنده این برنامه بودند با یک حساب سرانگشتی در ۹۰ ثانیه بیشتر از یکسال و چند ماه از عمر مردم تلف شد.

  پاسخ
 4. احسان

  مجری غیره حرفه ایی ،آخه تورو خدا اینارو از کجا آوردین از تو لپ لپ،آقای فراستی هنوز ننشسته این مجری بی ادب با حالت خیلی مسخره میگه آقای فراستی چرا کلا دو دست لباس داری ،بعد میگه شما نفهم نیستی چون دوتا زن گرفتی ،یا با تمام پررویی به آقای فراستی که کارش نقد کردن از جنس خودشه میگه نمیفهمی ،خیلی خنده دار اینو کسی میگه که توسط برادرش مجری شده و هیچ سوادی نداره ،متاسفم که مجریلن با سواد ما خونه نشستن و این اشخاص بی سواد با پارتی بازی در حال این شبکه و اون شبکه عوض کردنند

  پاسخ
 5. محمد

  بسیار سایت یکطرفه و خودشیفته و خود بزرگ بین هستید فراستی هرگز ادب نداشته وتوقع ادب و حرمت نباید ذاشته باشد
  سایتون یا مال فرلستی است و یا دلبسه ویا جیره خور او با فراستی خوش باشید

  پاسخ
 6. الهه

  مجری بی ادب و گستاخ صد درصد بازنده بود

  پاسخ

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به پایگاه خبری می باشد. | طراحی و پشتیبانی فنی توسط پشتیبان وردپرس