خنده‌های گوینده رادیو جوان حین خواندن خبر محیط زیستی

به گزارش پایگاه خبری گلونی، فاطمه صداقتی در برنامه «پیشخان عصر» رادیو جوان حین خواندن خبری درباره استفاده نامعقول از آب آشامیدنی به خنده افتاد. این بخش جذاب را بشنوید.

رادیو

رادیو به سیستم یا دستگاهی گفته می‌شود که صدا، پیام، یا در حالت کلی، یک سیگنال را به وسیله امواج رادیویی منتقل می‌کند. ارتباط رادیویی، ارسال سیگنال‌ها با استفاده از مدولاسیون امواج الکترومغناطیسی و در فرکانس‌های رادیویی است. امواج الکترومغناطیسی می‌توانند از هوا و خلأ بگذرند. اطلاعات (صدا، تصویر، پیام) با استفاده از روش‌های معین و با تغییر بعضی از مشخصه‌های امواج منتشر شده مانند دامنه، فرکانس، فاز یا پهنای پالس منتقل می‌شوند. امواج الکترومغناطیسی یا به‌طور مستقیم و یا از راه بازتاب یا پراش از محیط (هوا، خلأ) عبور می‌کنند. شدت امواج الکترومغناطیسی، با افزایش فاصله از منبع انتشار کم می‌شود و در بعضی موارد هم انرژی آن‌ها توسط محیط انتشار جذب می‌شود (مانند جذب امواج مایکروویو توسط قطرات باران). پارازیت (تداخل) عموماً موج منتشر شده را دچار تغییر می‌کند؛ این تداخل الکترومغناطیسی از سوی منابع طبیعی (مانند رعد و برق) یا منابع مصنوعی (مثل دیگر فرستنده‌ها و انتشار دهنده‌های ناگهانی) ناشی می‌شود.

رادیو جوان یکی از شبکه‌های صدای جمهوری اسلامی ایران است که در اسفند ۱۳۷۵ افتتاح شد. رادیو جوان بیشتر مخاطب‌محور است تا موضوع‌محور، و موضوعات گوناگونی را پوشش می‌دهد. اولویت‌بندی برنامه‌های رادیو جوان بر اساس مسائل روز، فصل یا دوره تنظیم می‌شود.

به عقیدهٔ بهنام احمدپور از مدیران پیشین این شبکهٔ رادیویی، هر که دلش جوان باشد مخاطب رادیو جوان است و از ۹ تا ۹۰ساله شنوندهٔ این رادیو هستند.

این شبکه از ۴ اسفند ۱۳۷۵ با حضور رئیس‌جمهور وقت، اکبر هاشمی رفسنجانی و نیز رئیس وقت صدا و سیما، علی لاریجانی آغاز به کار نمود

رادیو جوان در آغاز با ۱۳ ساعت برنامه در روز، فعالیت خود را شروع کرد و هم‌اکنون با ۲۴ ساعت پخش برنامه‌های خود را ادامه می‌دهد.

 

کد خبر : 2261 ساعت خبر : 11:58 ب.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=2261
اشتراک در نظرات
اطلاع از
1 دیدگاه
چیدمان
اولین نظرات آخرین نظرات
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات

خانم صداقتی عزیز برای اون بخش بیشتری که داره تو صنعت و لوله کشی آب سازمان آب هدر می ره هم یه جمله بگید که همه گریه کنیم. مشکل هندونه و خیار شور نیست فقط.