اخبار را به سبک گلونی بخوانید ...

برانکو: باید کار و تلاش کنیم تا بتوانیم حضوری موفق در لیگ داشته باشیم

به گزارش پایگاه خبری گُلوَنی به نقل از ایسنا، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از پایان اردوی تیمش در ترکیه آخرین جمع‌بندی‌هایش را از این اردو ارائه کرد.

برانکو ایوانکوویچ  درباره جمع‌بندی‌اش از اردوی ۱۰ روزه‌ای که پرسپولیس در ترکیه برگزار کرد گفت: ما اردوی خوب و با کیفیتی را در این‌جا برگزار کردیم. با توجه به امکاناتی که در اینجا برایمان مهیا شد تمرینات خوب و بانشاطی را انجام دادیم و در هر حال حاضر از هر نظر شرایط‌مان نسبت به روز اول فوق‌العاده بهتر است.

وی افزود: ما در اینجا تمام بازیکنان را در اختیار داشتیم و سعی داشتیم روی مسایل بدنسازی و همین‌طور تاکتیکی تیم به خوبی کار کنیم. در این‌جا سه بازی دوستانه هم برگزار کردیم که به اعتقاد من این بازی‌ها نقش مهمی در روند آماده‌سازی ما داشت.

برانکو تاکید کرد: البته این نکته را فراموش نکنید که روند آماده سازی کماکان ادامه خواهد داشت. ما باید کار و تلاش کنیم تا بتوانیم حضوری موفق در لیگ داشته باشیم. نباید این‌گونه فکر کنیم که با یک اردو به آمادگی کامل رسیده‌ایم و دست از کار و تلاش برداریم. خوشحالم که بازیکنانم به این تفکر رسیده‌اند که با تمام وجود در اختیار تیم باشند و برای موفقیت و افتخارآفرینی پرسپولیس تلاش کنند.

سرمربی پرسپولیس درباره پیروزی پرگل تیمش برابر نماینده ترکمنستان گفت:ما با انجام یک بازی هوشمندانه و منطقی و البته هجومی به این پیروزی دست یافتیم. این پیروزی نشان داد که تیم من می‌تواند یک بازی کاملا هجومی ارائه بدهد. ما با استفاده از بازیکنانی چون علی علیپور و البته بازیکنان هجومی دیگری که در اختیار داریم این پتانسیل را داریم که در لیگ هم یک بازی هجومی ارائه بدهیم. مطمئنا من به دنبال یک فوتبال تهاجمی هستم. با توجه به سابقه‌ای که پرسپولیس دارد دوست دارم این تیم در لیگ یک فوتبال تهاجمی ارائه دهد.

برانکو در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا در اردوی ترکیه توانسته به ترکیب ثابتی از تیمش دست یابد یا خیر گفت: همان‌طور که گفتم ما تازه ۱۰ روز است که با تیم کامل تمرین می‌کنیم و هنوز دوران آماده‌سازی ما به اتمام نرسیده است. باید به همین روند ادامه دهیم تا تیم‌مان به آمادگی کامل برسد و بعد براساس آمادگی بازیکنان به ترکیب ثابت دست خواهیم یافت.

پایان پیام

کد خبر : 2286

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=2286

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.