برخی از ساختمان‌های مسکن مهر باید تخریب شوند

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با انتقاد از کسانی که در طرح مسکن مهر افراد را به عنوان تعاونی ساماندهی کردند، گفت: برخی از ساختمان‌های مسکن مهر به دلیل استفاده از مصالح نامناسب و پایه و اساس ضعیف باید تخریب شوند.

به گزارش پایگاه خبری گلونی به نقل از ایسنا، علی ربیعی در جریان بازدید از پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان اظهار کرد: هم‌اکنون ۹۰۰ هزار توسط تعاونی مسکن ساخته و تحویل داده شده و در حاضر ۴۰۰ هزار واحد دیگر توسط بخش تعاون در دست ساخت است.

ربیعی گفت: وجود نظارت در ساخت‌وساز تعاونی‌های مسکن موجب شده تا در این زمینه کارنامه قابل قبولی از سوی بخش تعاون ارائه شود به نحوی که ساخت‌وساز تعاونی‌ها با هزینه تمام شده کمتر و استحکام و دوام بیشتر همراه بوده است.

همچنین بهمن عبداللهی – رییس اتاق تعاون ایران – اظهار کرد: صنعت ساختمان یکی از بخش‌های مولد و اشتغالزای کشور به‌شمار می‌رود و امروز ساختمان موتور محرک توسعه اقتصادی محسوب می‌شود.

وی با بیان این‌که بخش مسکن ۱۵ درصد اشتغال کشور را به خود اختصاص داده است، اظهار کرد: بخش تعاون با ارائه‌ی خدمات بی‌واسطه جلوی سوداگری در این بخش را گرفته است.

او با تاکید بر ضرورت تقویت صادرات در بخش صنعت ساختمان گفت: تقویت بخش مسکن با تکیه بر نیروی انسانی ماهر و متخصص امکان‌پذیر خواهد بود.

رییس اتاق تعاون ایران با اشاره به توانمندی‌ها و پتانسیل‌های بالای بخش تعاون ابراز امیدواری کرد: این نمایشگاه زمینه‌ساز معرفی دستاوردهای بخش تعاون به ویژه تعاونی‌های مسکن باشد.

عبداللهی با اشاره به حضور مستقیم ۳۰۰ شرکت خارجی در این نمایشگاه اظهار کرد: از مجموع ۱۲۰۰ شرکت داخلی و خارجی نزدیک به ۸۹۰ شرکت داخلی در این نمایشگاه شرکت کرده‌اند که از این نظر در مقایسه با سال گذشته با رشد ۱۵ درصدی برخوردار بوده است.

پایان پیام برخی از ساختمان‌های مسکن مهر باید تخریب شوند

کد خبر : 3008 ساعت خبر : 10:15 ب.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=3008
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات