گلونی

بنیامین بهادری خبر ازدواجش را تکذیب کرد

به گزارش پایگاه خبری گلونی به نقل از مهر، مدیر برنامه‌های بنیامین بهادری با تکذیب ازدواج این خواننده با یکی از بازیگران سینما و تلویزیون، از پیگیری قضایی برای رسیدگی به این شایعه خبر داد.
سلیم احمدی مدیر برنامه‌های بنیامین بهادری خواننده پاپ با انتقاد از رویه برخی از رسانه‌های مکتوب و مجازی طی روزهای اخیر که شایعاتی درباره زندگی شخصی خواننده موسیقی پاپ کشورمان ایجاد کرده‌اند توضیح داد: به طور حتم هرگونه اتفاق و یا جریانی که مرتبط با فعالیت‌ها و زندگی شخصی بنیامین بهادری باشد از طریق رسانه‌های رسمی با ذکر منبع اطلاع دهنده خبر به سمع و نظر عموم مردم خواهد رسید و من بسیار متاسفم که طی روزهای اخیر که گروه ما برای تور کنسرت‌های آمریکا در این کشور حضور داشت، شایعه‌های نادرستی در برخی از رسانه‌ها منتشر شد که به هیچ عنوان زیبنده مردم کشور ما نیست.

وی ادامه داد: بنده ضمن تکذیب خبر ازدواج بنیامین بهادری با خانم بهاره افشاری تاکید می‌کنم که در صورت هرگونه انتشار خبر و یا مطلبی پیرامون این موضوع به طور قطع این حق را برای خود قائل خواهیم بود که پیگیری‌های قضایی را نسبت به کسانی که مرتکب پخش اخبار نادرست و کذب می‌کنند، انجام دهیم. این باعث تاسف است که بسیاری از افراد و بدخواهان با ورود به زندگی شخصی هنرمندان این چنین آن‌ها را وارد حاشیه می‌کنند.

مدیر برنامه‌های بنیامین بهادری در پایان و درباره حضور بنیامین بهادری در برنامه امشب ۲۱ مهر ماه «خندوانه» بیان کرد: این خواننده به دعوت برنامه «خندوانه» در ضبط تلویزیونی مجموعه حضور پیدا کرد ولی در برخی از خبر‌ها منتشر شده بود که وی به همراه بهاره افشاری برای اولین بار در برنامه «خندوانه» حضور خواهد یافت که من از همین جا این موضوع را رسماً تکذیب می‌کنم و باز هم تکرار می‌کنم که در صورت هرگونه انتشار اخبار نادرست پیرامون این ماجرا، پیگیری‌های قضایی را انجام خواهیم داد. البته تا اینجای کار نسبت به فضایی که منجر به ایجاد بسیاری از حاشیه‌ها شده نیز اقدامات قضایی را انجام خواهیم داد که از این پس کسی به این راحتی‌ها نتواند با آبرو و حیثیت حرفه‌ای افراد بازی کند.

پایان پیام

خروج از نسخه موبایل