گلونی

جلوگیری از تخریب جنگل وظیفه همگانی است

جلوگیری از تخریب جنگل وظیفه همگانی است

به گزارش پایگاه خبری گلونی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری،دکتر روحانی در بخشی از سخنانش در اجتماع پرشور مردم استان مازندران با تاکید بر اینکه همه باید در مازندران جلوی تخریب جنگل و مرتع را بگیریم، گفت: خوشحالم که در این ۲ سال مقداری از این فاجعه بزرگ کاهش یافته و از مسئولین اجرایی، ائمه جمعه و قوه قضاییه و همه مسئولین در این استان تشکر می‌کنم که همه دست به دست هم دادند. باید ما و همه رسانه‌های این استان و جوانان و مردم دست به دست دهیم و نگذاریم این نعمت بزرگ جنگل از دستمان برود و جنگل تخریب شود.

دکتر روحانی مازندران را استان دریا، استان زیبایی‌ها، استان گردشگری، استان جنگل‌های سر به فلک کشیده و زیبا توصیف کرد و گفت: این جنگل وسیله‌ زیست ماست، زیبایی منطقه و کشور ما است، نگذاریم محیط زیستمان آلوده شود.

جلوگیری از تخریب جنگل وظیفه همگانی است

رییس جمهور افزود: در تهران در جمع وزیران به استانداران و مسئولین گفتم برای دولت برخی از مسایل در استان‌های شمالی و از جمله مازندران از اولویت‌های مهم است که یکی از آن‌ها بحث زباله‌سوزهاست. می‌دانم در این استان بحث فاضلاب‌ها و مهار آب‌ها بسیار اهمیت دارد و من خوشحالم که می‌توانیم در قدم‌های بعدی در همه این زمینه‌ها سرمایه‌گذاری کنیم در این سفر هم قدم‌های مهمی را برخواهیم داشت.

پایان پیام

خروج از نسخه موبایل