هشتگ های روز: وبینارهای گلونی

سرسنگی از خانه هنرمندان رفت

سرسنگی از خانه هنرمندان رفت

به گزارش پایگاه خبری گلونی به نقل از مهر، مجید سرسنگی مدیرعامل خانه هنرمندان ایران از سمت خود در این نهاد فرهنگی هنری که از زیر مجموعه‌های شهرداری تهران است، کناره گیری کرد و محمد سریر رییس هیات مدیره خانه موسیقی، طبق تصمیم جدید شورای عالی خانه هنرمندان به عنوان سرپرست این نهاد معرفی شده است.

او گفت: سه شنبه ۲۱ مهر ماه از طریق روابط عمومی خانه هنرمندان ایران خبر رسمی تغییرات مدیریت خانه هنرمندان در اختیار رسانه‌ها قرار خواهد گرفت.

خروج مجید سرسنگی از مدیریت خانه هنرمندان ایران در حالی انجام گرفته که طی ماه‌های گذشته گمانه زنی‌هایی برای جایگزینی وی در این سمت وجود داشت به طوری که افرادی چون مجید رجبی معمار مدیر اسبق شبکه جام جم که سابقه مدیریت در نهادهای مختلف فرهنگی هنری داشته از گزینه‌های محتمل مدیر عاملی خانه هنرمندان محسوب می‌شد.

سرسنگی از خانه هنرمندان رفت

مجمع عمومی شورای عالی خانه هنرمندان ایران دی ماه سال جاری برگزار خواهد شد که طی آن مدیر عامل جدید این نهاد بعد از حضور چهارساله سرسنگی معرفی خواهد شد.

همچنین روابط عمومی خانه هنرمندان نیز در خبری اعلام کرد:

نشست شورای عالی خانه هنرمندان ایران یک شنبه ۱۹ مهرماه در محل این خانه برگزار شد. در این نشست که با حضور رئیس و اعضای شورای عالی خانه هنرمندان ایران برگزار شد، با درخواست استعفای مجید سرسنگی که برای دومین بار به این شورا ارائه شده بود، موافقت شد. در این نشست همچنین مقرر شد تا انتخاب گزینه جدید برای سمت مدیرعامل، دکتر «محمد سریر» رییس شورای عالی خانه هنرمندان ایران، نیابتا سرپرستی امور و انجام وظایف مدیرعامل را بپذیرد.

متن کامل مصوبه این شورا به قرار زیر است:

شورای عالی خانهٔ هنرمندان ایران علی رغم عدم موافقت کلیه اعضای خود با استعفای جناب آقای دکتر مجید سرسنگی، نهایتا پس از استماع سخنان، استدلال‌ها و اصرار ایشان، استعفای مدیرعامل خانهٔ هنرمندان ایران را – که برای بار دوم تسلیم این شورا شده بود – مورد پذیرش قرار داد.

این شورا از خدمات ارزنده و نقش سازندهٔ او در دوران تصدی مسئولیت مدیرعاملی خانهٔ هنرمندان ایران قدردانی کرد و این دوران را از جملهٔ پربار‌ترین دوران این مرکز فرهنگی و هنری دانست.

این شورا همچنین مقرر کرد که تا جمع بندی در خصوص گزینه‌های تصدی این پست و تعیین مدیرعامل جدید، جناب آقای دکتر محمد سریر، رییس شورای عالی خانهٔ هنرمندان ایران، نیابتا سرپرستی امور و انجام وظایف مدیرعامل را بپذیرد.

پایان پیام

کد خبر : 6165 ساعت خبر : ۱۱:۳۶ ب٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=6165

اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات