ناصر وحدتی از انتشار آلبومی تازه خبر داد

به گزارش پایگاه خبری گلونی به نقل از مهر، ناصر وحدتی سرپرست و خواننده گروه موسیقی «گیل و آمارد» از انتشار قریب الوقوع تازه‌ترین آلبوم گروه با نام «آ‌ها بگو» خبر داد.
ناصر وحدتی درباره تازه‌ترین فعالیت‌های خود و گروه «گیل و آمارد» اینگونه توضیح داد: هم اکنون همراه با گروه «گیل و آمارد» مشغول تولید و ضبط چند قطعه موسیقایی جدید هستیم که قرار است این آثار را بعد از ایام محرم و صفر در کنسرت جدیدمان رونمایی کنیم. این کنسرت به احتمال فراوان قبل از برگزاری در تهران، در شهرستان رشت برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: آلبوم جدید گروه «گیل و آمارد» هم که مجموعه‌ای از آثار صوتی ضبط شده کنسرت‌های این گروه در تهران است به زودی با عنوان «آ‌ها بگو» روانه بازار موسیقی می‌شود. این آلبوم مجموعه‌ای صوتی از آثاری است که ما در کنسرت‌های تهران ارائه کردیم و با توجه به جذابیت‌هایی که برای خودم داشت تصمیم گرفتم بدون حضور در استودیو این کار‌ها را برای آلبوم آماده کنم.

این خواننده و پژوهشگر موسیقی نواحی گیلان در پایان بیان کرد: فعالیت دیگری که طی ماه‌های اخیر به شدت دنبال آن بودم و ایام محرم و صفر فرصت بسیار خوبی است که به سراغ آن بروم، ساخت یک فیلم مستند موسیقایی از منطقه سیاهکل استان گیلان است که بنا دارم در این مستند ضمن بررسی تاریخ، جغرافیای انسانی و فرهنگی این منطقه از استان گیلان به بن مایه‌های موسیقایی این منطقه نیز بپردازم و فکر می‌کنم این دو ماه فراغت بهترین فرصت برای پرداختن به این مستند باشد.

ناصر وحدتی خواننده ترانه‌های گیلکی اهل روستای لیش از توابع سیاهکل است. او از کودکی به خوانندگی و موسیقی علاقه داشت و نشانه این علاقه‌مندی را می‌توان در چهل سال تلاش برای جمع آوری اشعار، ترانه‌ها و ملودی‌های محلی مشاهده کرد. این خواننده فعالیت خود را از سال ۱۳۶۵ آغاز کرد و با همکاری گروه‌های شمشال، آمارد و گیل کنسرت‌های زیادی در زمینه موسیقی گیلکی اجرا کرد. از وی تاکنون سه آلبوم «زرنگیس»، «شورم نقش» و «شورم نقش» روانه بازار موسیقی شده است.

نگارش کتاب‌های «خوندشت»، «داستان یک زندگی»، «روی خوش زندگی»، «زندگی و موسیقی» از دیگر فعالیت‌های این هنرمند در عرصه نویسندگی است.

پایان پیام

کد خبر : 6194 ساعت خبر : 12:45 ب.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=6194
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات