کنسرت موسیقی برای محک

به گزارش پایگاه خبری گلونی به نقل از روابط عمومی محک، کنسرت «شب عاشقانه‌های لوریس چکناوریان» با اجرای ارکستر سمفونیک البرز و به رهبری لوریس چکناوریان در تاریخ ۱۸ مهرماه ۱۳۹۴ در مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار خواهد شد و ۵۰ درصد از عواید حاصل از این برنامه به موسسه خیریه محک اختصاص داده خواهد شد.

posterfinal21
این کنسرت با همکاری مؤسسه خیریه محک و به مناسبت هشتادمین سال تولد لوریس چکناوریان آهنگساز و رهبر ارکستر ایرانی برگزار می‌شود و ارکستر سمفونیک البرز برای اولین بار به رهبری این هنرمند فرهیخته آثار عاشقانه او را در شبی همراه با عشق به کودکان مبتلا به سرطان اجرا می‌کند.
در این شب لوریس چکناوریان بعد از سال‌ها دوری از رهبری ارکستر، آثار خود را رهبری می‌کند. ارکستر سمفونیک البرز در روند اجرای پروژه «شب‌های آهنگسازان ایرانی» تا کنون شب هوشنگ کامکار و شب لوریس چکناوریان را برگزار کرده و اینک در سومین کنسرت از این مجموعه «شب عاشقانه‌های لوریس چکناوریان» را برگزار می‌کند.
از تمامی اعضای خانواده بزرگ محک دعوت می‌کنیم تا در این شب به یاد ماندنی هم نوایی هنر و نیکی را در فضایی سرشار از حس خوب کمک به هم‌نوع همراه هم تجربه کنیم.

برای خرید بلیت این کنسرت با شماره ۸۴۲۰۰ تماس بگیرید یا به سایت زیر مراجعه کنید:

www.84200.ir

پایان پیام

کد خبر : 5775 ساعت خبر : 8:54 ب.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=5775
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات