گلونی

کیمیا امشب روی آنتن می‌رود

به گزارش پایگاه خبری گلونی به نقل از مهر، سریال «کیمیا» به تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی این روزها در حال تصویربرداری فاز سوم است و قرار است عوامل آن چند سفر در ایران و همچنین سفری به فرانسه داشته باشند.

اولین قسمت از سریال «کیمیا» به تهیه‌کنندگی محمدرضا شفیعی، کارگردانی جواد افشار و نویسندگی مسعود بهبهانی‌نیا امشب چهارم مهر ماه ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه دو سیما روی آنتن می‌رود.

تیتراژ پایانی سریال «کیمیا» را علیرضا قربانی خوانده است. پیش از این قرار بود محسن چاووشی خواننده تیتراژ باشد اما این همکاری میسر نشد.

علیرضا قربانی تیتراژ این سریال را براساس شعری از مسعود کلانتری خوانده است.

کیمیا امشب روی آنتن می‌رود

این اولین سریال ۱۱۰ قسمتی در سیماست که مهراوه شریفی‌نیا در آن نقش کیمیا را بازی می‌کند و سریال در مرحله اول زندگی کیمیا پیش از پیروزی انقلاب را نشان می‌دهد، در مرحله دوم به زمان جنگ می‌رسد که در جنوب ایران تصویربرداری شده است و در مرحله سوم زندگی کیمیا در دوران معاصر را نمایش می‌دهد.

در حال حاضر مقطع اول و دوم سریال در مرحله پس تولید و مسایلی از جمله مونتاژ، جلوه‌های بصری، موسیقی و… قرار دارد.

آبادان، خرمشهر، تهران و… از جمله شهرهایی هستند که «کیمیا» تاکنون در آنها به تصویربرداری رسیده است. بخشی از کار نیز در گرجستان و در شهر تفلیس به تولید رسیده است.

تصویربرداری «کیمیا» تا دو ماه و نیم دیگر ادامه خواهد داشت که حدود دو ماه از آن در تهران خواهد بود. همچنین عوامل «کیمیا» در فاز سوم این سریال سه سفر به شهرهای مشهد، آبادان و خرمشهر خواهند داشت و بعضی از سکانس‌های سریال هم در فرانسه تصویربرداری می‌شود.

بیش از نود درصد سکانس‌های باقی مانده سریال به فصل سوم این مجموعه اختصاص دارد و عوامل این اثر در حال تولید و ساخت فصل سوم این اثر هستند.

این سریال حدود ۳۰۰ بازیگر دارد و چهره‌های زیادی در آن حضور دارند که می‌توان از میان آنها به آزیتا حاجیان، محمدرضا شریفی‌نیا، مهدی پاکدل، نیکی کریمی، رضا کیانیان، حامد بهداد، حسن پورشیرازی، مهدی سلطانی، رضا توکلی، سیدمهرداد ضیایی، حسن جوهرچی، بیوک میرزایی، کورش زارعی، سودابه بیضایی، آشا محرابی، میرطاهر مظلومی و شهین تسلیمی اشاره کرد.

همچنین قرار است در فاز سوم این سریال حدود ۷۰ بازیگر اصلی به کار اضافه شوند و در چند روز گذشته فخرالدین صدیق شریف و زهرا سعیدی به جمع بازیگران این سریال پیوسته‌اند.

پایان پیام

خروج از نسخه موبایل