نتایج ضعیف خیبر این هفته تمام می‌شود

خیبر خرم‌آباد بعد از سه باخت پی در پی خود را آماده دیدار با تیم آخر جدولی پاس همدان می‌کند. خیبر بعد از پشت سر گذاشتن محرومیت دو جلسه‌ای خود می‌تواند در این بازی هواداران پرشور خود را در ورزشگاه تختی ببیند. خیبر می‌خواهد با پشت‌گرمی به هوادارانش ناکامی‌های این چند هفته را پشت سر بگذارد.

به گزارش پایگاه خبری گلونی، فرزاد بهاری شماره ۶ خیبر سال‌هاست در این تیم توپ می‌زند.‌ او و علی صدرا بازمانده‌ی تیمی هستند که در سال ۱۳۸۲ پس از زیر پوشش گرفتن خیبر توسط سازمان زندان‌ها به تربیت تغییر نام یافت و زنده یاد ناصر میرزایی مربی آن سال‌های تیم خیبر پس از یک دوره گزینشی در سطح استان، تیم جوان و قدرتمندی را پایه گذاشت که همان سال به لیگ یک صعود کرد. بهاری چند سالی‌ست که به عنوان کاپیتان خیبر و در قلب خط دفاعی این تیم حضور قدرتمندی دارد.‌ نقطه قوت این بازیکن ضربات سر و بازی همراه با قدرت بدنی است. این بازی درگیرانه گاهی اوقات به خشونت هم می‌‌گراید که باعث می‌شود این بازیکن کارت‌های زیادی از داوران بگیرد. اما همواره نقطه اتکای مربیان خیبر به شمار می‌آید. بهاری در بازی با پیکان تهران از ناحیه مچ پا مصدوم شد و حضور او در بازی این هفته وضعیت مبهمی قرار دارد.

در رابطه با بازی روز چهارشنبه و وضعیت خیبر با کاپیتان این تیم هم‌کلام شدیم.

فرزاد بهاری در مورد مصدومیت خود میگوید: در میانه بازی با پیکان پایم پیچ خورد و باعث شد تا پایان بازی با درد بازی را ادامه دهم. بعد از بازگشت به خرم‌آباد مشخص شد که از دو ناحیه دچار ترک شده است و فعلا استراحت می‌کنم.فردا بعد از نظر پزشک مشخص می‌شود که آیا می‌توانم بازی کنم یا نه.

از فرزاد در مورد دلیل باخت‌های این چند هفته می‌پرسم که با ناراحتی میگوید: شاید نحسی امتیاز ۱۳ ما را گرفته است. ما مشکل گل‌زنی داریم. حتی روزهایی که تیم حریف را شکست داده‌ایم هم باز موقعیت‌های زیادی را از دست دادیم. مهاجمان ما قدرموقعیت ها را نمی‌دانند. در بازی با پیکان بعد از جلو افتادن از این تیم باز هم موقعیت‌های زیادی را هدر دادیم. همچنین بازی صنعت نفت را میتوانستیم به راحتی سه امتیاز بگیریم که بی‌دقتی باعث شد توپ‌های ما گل نشود و آن گل دقیقه ۹۳ را دریافت کنیم.

مدافع خیبر ادامه می‌دهد: البته مدیریت باشگاه با خرید بازیکن غیر بومی مخالفت می‌کند. ولی در نیم فصل احتمالن برای رفع این مشکل مربیان مجبور به خرید بازیکنان مهاجم از خارج از استان شوند.

فرزاد بهاری در مورد مسائل مالی بازیکنان می گوید: با کمکی که استانداری به باشگاه کرد توانستیم چند ماه از حقوق عقب افتاده خود را دریافت کنیم ولی باز هم مشکلات مالی ما فراوان است و نیاز به کمک همه جانبه مسئولان استانی داریم. نتایج اخیر ادامه پیدا نمی‌کنند و همین هفته با برد در مقابل پاس، بدشانسی‌ها را پشت سر می‌گذاریم.

کاپیتان خیبر در مورد انتظارات هواداران از این تیم گفت: ما در هفته‌های اول با پیروزی‌هایی که کسب کردیم انتظارات را بالا بردیم مخصوصن برد هفته اول که بسیار قدرتمندانه بود. ولی واقعیت این است که باید هواداران از این تیم طبق بزاعتی که دارد توقع داشته باشند. هرچند که ما برای صعود به لیگ برتر نا‌امید نیستیم و تا پایان مبارزه می‌کنیم ولی هدف اول ما حفظ تیم در لیگ یک است تا بتوانیم حضور پرقدرت‌تری در رقابت‌های سال آینده داشته باشیم. تماشاگران هم باید حوصله داشته باشند و همانطور که تا حالا از ما حمایت کرده‌اند از این به بعد هم ما را تنها نگذراند.

دیدار این هفته تیم خیبر روز چهارشنبه ساعت ۱۵ در ورزشگاه تختی در مقابل پاس همدان برگزار می شود.

گزارشگر: محمد پورخداداد

پایان پیام

کد خبر : 7120 ساعت خبر : 10:04 ب.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=7120
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات