گلونی

نمایش‌های پرمخاطب روی صحنه

به گزارش پایگاه خبری گلونی، سالن‌های مجموعه تئاتر شهر، سنگلج و هنر که پس از ایام سوگواری ماه محرم، ادامه اجراهای خود را از سر گرفته‌اند، آمار تماشاگران نمایش‌های خود تا ۸ آبان اعلام کردند.

مجموعه تئاتر شهر که در حال حاضر دو نمایش «باغ آلبالو» به کارگردانی آتیلا پسیانی و «موش توی پیت حلبی» کار علی هاشمی را روی صحنه دارد. نمایش «باغ آلبالو» در ۱۱ اجرا ۲ هزار و ۳۱۸ تماشاگر داشته که از آن میان یک هزار و ۹۴۳ بلیت تمام بها ، ۴۳ بلیت نیم بها و ۳۳۲ بلیت مهمان ارائه شده است. این نمایش در سالن چهارسو روی صحنه است که ۱۲۴ نفر ظرفیت دارد و تاکنون مبلغ ۳۹۲ میلیون و ۹۰۰ هزار ریال فروش داشته است.

نمایش «موش توی پیت حلبی» به کارگردانی علی هاشمی نیز طی ۱۰ اجرای خود در سالن سایه که گنجایش آن ۶۰ نفر است ۶۸۳ تماشاگر داشته است. این نمایش ۳۸۷ بلیت تمام بها، ۸۲ بلیت نیم بها و ۲۱۴ مهمان داشته است. فروش این نمایش تا پایان هفته گذشته ۶۴ میلیون و ۲۰۰ هزار ریال بوده است.

نمایش «بیضایی» به کارگردانی سید محمد مساوات نیز که در تماشاخانه سنگلج روی صحنه است در هفته گذشته از ۴ تا ۸ آبان ماه میزبان ۵۵۹ تماشاگر بود که از آن میان ۴۴۹ بلیت تمام بها ، ۱ بلیت نیم بها و ۱۱۱ مهمان ارائه شده‌اند. مبلغ فروش این نمایش از دوشنبه تا جمعه ۶۷ میلیون و ۴۲۵ هزار ریال اعلام شده است.

تالار هنر نیز که از ۵ آبان ادامه اجرای دو نمایش «پادشاهی که سه پسر د اشت و …» به کارگردانی سعید تاجیک و «جشن بزرگ بزرگ بزرگ» کار راحله شمس آبادی را از سر گرفته است میزبان ۵۴۳ تماشاگر بود.

نمایش «پادشاهی که سه پسر داشت و پادشاهی که سه پسر نداشت» در ۵ روز گذشته ۲۲۰ تماشاگر داشت که از آن میان ۱۴۰ بلیت تمام بها، ۱۱ بلیت نیم بها، ۴۲ بلیت تخفیف دار و ۲۷ مهمان ارائه شده‌اند. فروش این نمایش مبلغ ۱۷ میلیون و ۷۰۰ هزار ریال اعلام شده است.

نمایش «جشن بزرگ بزرگ بزرگ» نیز ۳۲۳ تماشاگر داشت که ۲۰۵ بلیت آن تمام بها، ۵۹ بلیت نیم بها، ۲۰ بلیت تخفیف دار و ۳۹ بلیت مهمان بوده‌اند. فروش این نمایش ۳۴ میلیون ۹۵۰ هزار ریال اعلام شده است.

پایان پیام

خروج از نسخه موبایل