اخبار را به سبک گلونی بخوانید ...

گلونی منتشر کرد: ۶۶ سال با ایرج افشار

مرجع‌نگار،  مجله‌نویس، کتاب‌شناس، مصحح، نسخه‌پژوه، سند‌پرداز،  متن‌شناس،  مجموعه‌ساز، کاشف و احیاگر، فهرست‌نویس، گردشگر، کتابدار،  نویاب، تاریخ‌نویس، سفرنامه‌نگار، نهادساز، کتاب‌آفرین،  مقاله‌نگار وپایه‌گذار این‌ها القابی است که سیدفرید قاسمی برشمرده است.

به گزارش پایگاه خبری گُلوَنی، کتاب «ایرج افشار» از سری مجموعه مشاهیر کتاب‌شناسی معاصر ایران است که خانه کتاب منتشر کرده است. سیدفرید قاسمی در این کتاب زندگی‌نامه کاملی از ایرج افشار ارایه داده است. او در این کتاب ضمن برشمردن همه هنرهای استاد فقید افشار، فعالیت‌های ایشان را دسته‌بندی کرده‌اند که این فعالیت‌ها و آمار ارایه شده در این داده‌نما استفاده شده است. از آنجا که کارهای ایرج افشار هنوز برای مردم شناخته شده نیست و مطالعه درباره او وقت و حوصله می‌خواهد، داده‌نمایی از فعالیت ایشان بر اساس پژوهش سیدفرید قاسمی تهیه شده است تا خلاصه‌ای از زندگی پربار این مرد ایران‌دوست در دسترس همه باشد.

پایگاه خبری گُلوَنی باافتخار این داده‌نما را به همه دوست‌داران فرهنگ و هنر ایران تقدیم می‌کند و برای استاد سیدفرید قاسمی آرزوی سلامتی و طول عمر دارد.

کلیه حقوق این داده‌نما متعلق به پایگاه خبری گُلوَنی است و هر گونه دستکاری در لوگوی آن پیگیرد قانونی دارد. به همین شکل می‌توانید بازنشر کنید. طراح این داده‌نما ایمان خاکسار است.

پایان پیام

ایرج افشار

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=7898

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.