جشنواره تولید کتاب‌های صوتی

به گزارش پایگاه خبری گلونی، تاکنون بیش از ۴۰۰۰ فایل صوتی به دبیرخانه جشنواره تولید کتاب‌های صوتی برای کودکان و نوجوانان ارسال شده و تمام فایل‌ها، پس از گذراندن مراحل قانونی، در اختیارکودکان و نوجوانان و به‌ویژه  نابینایان قرار می‌گیرند.
صادق کرمیان رئیس فرهنگسرای عطار از راه‌اندازی کتابخانه صوتی برای نابینایان در این منطقه خبر داد و افزود: راه‌اندازی کتابخانه صوتی برای نابینایان در منطقه  از جمله اهداف برگزاری جشنواره تولید کتاب‌های صوتی کودکان و نوجوانان است.
کرمیان با اشاره به اهداف برگزاری جشنواره تولید کتاب‌های صوتی برای کودکان و نوجوانان گفت: معرفی کتاب‌های مناسب گروه کودک و نوجوان، گردآوری قصه‌ها، افسانه‌ها و گویش‌های محلی، ترویج فرهنگ کتابخوانی و همچنین نوعدوستی و راه‌اندازی کتابخانه صوتی برای نابینایان در منطقه  از جمله اهداف برگزاری این جشنواره است.

مدیر فرهنگی- هنری منطقه ۱۰ به نحوه شرکت در این جشنواره اشاره و بیان کرد: ۶۰۰ عنوان کتاب مناسب کودکان و نوجوانان معرفی و از علاقه‌مندان خواسته شده با انتخاب یک یا چند اثر، طبق شرایط توضیح داده شده در سایت جشنواره آن را در محیطی مناسب بازخوانی و ضبط و سپس فایل تولید شده را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.
به گفته کرمیان، هوشنگ مرادی کرمانی، مصطفی رحماندوست، میکائیل شهرستانی، احسان کرمی و بهاره رهنما، داوری مرحله نهایی دومین جشنواره تولید کتاب‌های صوتی کودکان و نوجوانان (نابینا) را بر عهده گرفته‌اند.

پایان پیام

کد خبر : 11619 ساعت خبر : 12:34 ب.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=11619
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات