گلونی

عکس‌‌های منتخب جشنواره پاییز گلونی

عکس‌‌های منتخب جشنواره پاییز گلونی

 برندگان مسابقه عکاسی #پاییز_گلونی معرفی شدند.

به گزارش پایگاه خبری گلونی، قرار بود برندگان در شب یلدا معرفی شوند اما متاسفانه چند نفر از منتخبان پاسخ‌گو نبودند و ما منتظر دریافت اطلاعات آنها بودیم که متاسفانه هنوز هم اطلاعات آنها به دست‌مان نرسیده است.

پایگاه خبری گلونی با سپاس از همه کسانی که در این جشنواره عکاسی شرکت کردند، تعداد ۲۰ عکس را به عنوان عکس‌های برگزیده معرفی می‌کند. این عکس‌ها از میان نزدیک به هزار اثر انتخاب شده است. انتخاب را اعضای تحریریه گلونی و با چهار بار راْی‌گیری انجام داده‌اند. این آثار، فقط آثار منتخب هستند و قطعا آثار بسیاری دیگری هم می‌توانست جزو برنده‌ها باشد اما رای نهایی در نهایت به ۲۰ عکس رسید.

از میان ۲۰ عکس، تعداد سیزده‌ نفر از برگزیدگان اطلاعات خود را فرستاده‌اند که نام و عکس آنها منتشر می‌شود. در صورت دریافت اطلاعات از دیگر برنده‌ها، اسامی آنان نیز به این نوشته اضافه می‌شود.

از شما خواهش می‌کنیم که با مراجعه به #پاییز_گلونی عکس‌های زیبای این جشنواره را ببینید. این عکس‌ها فقط گوشه‌ای از زیبایی پاییزی ایران عزیز است. پایگاه خبری گلونی از همه شرکت‌کنندگان تشکر می‌کند.

به منتخبین نخستین دوره جشنواره عکس پاییز گلونی، بسته هدایایی فرهنگی تقدیم می‌شود. این بسته فرهنگی با هزینه پایگاه خبری گلونی و بدون کمک از هیچ ارگانی تهیه شده است که امیدواریم مورد پسند قرار بگیرد.

و اما منتخبان. این اسامی و عکس‌ها ترتیب خاصی ندارد:

رحیمه زرگر از تهران

مرتضی نژادعباسی از لنگرود

 بهمن ابراهیمی از همدان

 ماریا راد از زرین‌شهر

 سارا اسدى از سنندج 

محمد جواد وثوقی از زنجان

مهدیه کریمی طیب از تهران

بهناز احمدی از مشهد

ویدانظری ایمن آبادی از کوچصفهان

نگار  فیض آبادی از تهران

امین آزادبخت از خرم‌آباد

نرگس مکی از اهواز

 فرهاد کولیوند از خرم‌آباد

 

عضو اینستاگرام گلونی شوید و اخبار روز ایران و جهان را دنبال کنید.

عکس‌‌های منتخب جشنواره پاییز گلونی

پایان پیام

خروج از نسخه موبایل