پویش وقایع تهرانیه در متروی تهران

به گزارش پایگاه خبری گلونی، این ویژه‌نامه را اعضای تحریریه این روزنامه به همراه سمن‌‌های محیط زیستی در متروی تهران توزیع می‌کنند. شعار این پویش «آسمانت را پس بگیر» است.

رضا ساکی سردبیر این روزنامه گفت: قبلا هم به دفعات ویژه‌نامه‌هایی درباره آب، هوا، پوشش گیاهی و روش کشاورزی داشته‌ایم و مطالبی را به جد و طنز درباره محیط زیست منتشر کرده‌ایم اما ویژه‌نامه فردا سبکی متفاوت دارد که با یک حرکت مردمی همراه خواهد بود. ویژه‌نامه فردا نخستین شماره از ویژه‌نامه‌های آسمانت را پس بگیر است که در مترو توزیع می‌شود. روزنامه فردا را خودمان به همراه سمن‌ها در میان مردم توزیع می‌کنیم و با آنها درباره وضع هوای تهران گفت‌وگو می‌کنیم. رفتار مردم در روزهای آلوده نشان می‌دهد هنوز برخی متوجه فاجعه نشده‌اند و مسئله آن قدر برایشان مهم نیست. مثلا در روزهای آلوده برخی همچنان تک‌سرنشین هستند و یا بچه چهارماه را بیرون می‌برند و یا می‌بینیم که کودکان از تعطیل شدن مدارس در اثر آلودگی خوشحال می‌شوند و در خیابان بازی می‌کنند.

۱۲۰

ساکی افزود: ویژه‌نامه محیط زیستی روزنامه وقایع‌تهرانیه در ۳۱ شماره ویژه استان‌ها هم منتشر خواهد شد. یعنی در کنار وقایع تهرانیه وقایع تبریزیه، اهوازیه و زاهدانیه و… خواهیم داشت که بخشی از آن در متروی تهران و بخشی در مرکز استان توزیع می‌شود. همچنین نسخه الکترونیک آن هم در فضای مجازی پخش می‌شود.

متروی صادقیه، مترو کرج، مترو قائم، مترو توحید، مترو مصلا، مترو انقلاب و متروی حسن‌آباد برخی از ایستگاه‌هایی هستند که پویش در آنها اتفاق خواهد افتاد.

۱۳۱۰

پایان پیام

کد خبر : 10713 ساعت خبر : 4:10 ب.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=10713
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات