گلونی

برنامه سرویس رفت و آمد به کاخ جشنواره

سرویس رفت و آمد سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر امسال در چهار مسیر میزبان اهالی رسانه هستند.

به گزارش پایگاه خبری گلونی، سرویس‌های رفت و برگشت به کاخ جشنواره در ایام برگزاری جشنواره هر روز صبح از میدان‌های آزادی، رسالت، ونک و هفت تیر تا آخرین ساعات شب درخواست خبرنگاران و منتقدان خواهند بود.

این سرویس‌ها هر روز حدودا یک ساعت قبل از هر سانس نمایش فیلم از مسیرهای ذکر شده به سمت کاخ جشنواره حرکت می‌کنند و حدودا یک ربع بعد از اتمام نمایش فیلم از محل جشنواره خارج می‌شوند.

همچنین هر روز صبح راس ساعت ۹ صبح سرویس ایاب و ذهاب جشنواره خبرنگاران را به محل برگزاری نشست می‌رساند و بعد از پایان نشست نیز خبرنگاران متقاضی را به محل‌های مورد نظر بازمی‌گرداند.

همچنین سرویس چرخشی در میدان آرش (ابتدای ورودی برج میلاد) منتظر کسانی خواهند بود که با وسایل حمل و نقل عمومی به جشنواره فیلم فجر می‌آیند.

برهمین اساس خبرنگاران و منتقدان متقاضی استفاده از این سرویس‌ها باید کارت جشنواره فیلم فجر را به همراه داشته باشند. جدول کامل ساعات رفت و برگشت سرویس ایاب و ذهاب در طول جشنواره در اختیار علاقمندان قرار می‌گیرد.

لازم به ذکر است ون‌های جشنواره فیلم فجر در میدان رسالت رو به روی مسجد، در میدان ونک ابتدای ملاصدرا، در میدان هفت تیر رو به روی فروشگاه یاس و در میدان آزادی ابتدای اتوبان جناح رو به روی آریا تاکسی منتظر مدعوین جشنواره هستند.

پایان پیام

خروج از نسخه موبایل