تقدیر از نویسندگان، منتقدان، عکاسان جشنواره

مدیر ارتباطات و اطلاع‌رسانی سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر، از تقدیر نویسندگان، منتقدان، عکاسان برگزیده رسانه‌ها در جشنواره فیلم فجر خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری گلونی، سیدصادق موسوی اظهار داشت: برای تکریم و ارج نهادن به جایگاه نویسندگان، منتقدان و عکاسان در رسانه‌ها قرار است از فعالان برتر رسانه‌ای تقدیر شود. وی در ادامه اظهارداشت: انتخاب اهالی زحمت‌کش و فعال رسانه به پاس ارج نهادن به نقش موثر و همکاری و صبوری شایسته این قشر فهیم و پرتلاش است.
موسوی در ادامه افزود: این مراسم اسفندماه سال جاری برگزار می‌شود. موسوی افزود : با گرمای قلم خبرنگاران و منتقدان و نور دوربین عکاسان جشنواره توانست به شکلی باشکوه در ایام سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ظهور و بروزی شایسته یابد.
مدیر ارتباطات و اطلاع‌رسانی سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر با اشاره به حضور پررنگ، منظم و پرحوصله اهالی رسانه در جشنواره فیلم فجر، افزود: اعلام این خبر در روز پایانی جشنواره نیز صرفاً برای جلوگیری از بروز هرگونه سوء‌تفاهم بوده است.
موسوی خاطرنشان کرد: در این روزهای پایانی جشنواره بار دیگر به سهم خود از صمیم قلب قدردان زحمات همه اهالی رسانه هستم چرا که یک بار دیگر نشان دادند آمادگی تعامل برای برگزاری رویدادهای بزرگ را دارند.

پایان پیام

کد خبر : 13550 ساعت خبر : 7:36 ب.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=13550
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات