اخبار را به سبک گلونی بخوانید ...

برگزاری تور تهران‌گردی بانوان

همزمان با آغاز سال نو و با توجه به قرار گرفتن در ایام میلاد حضرت فاطمه (س)و هفته بزرگداشت مقام زن، دفتر مشاور امور زنان و خانواده سازمان میراث فرهنگی استان تهران به مناسبت این ایام و همچنین در راستای اهداف ارتقای سلامت و حفظ نشاط و شادابی بانوان همکار اقدام به برگزاری تور یکروزه تهران‌گردی کرد.

به گزارش پایگاه خبری گُلوَنی، زهرا احمدی‌زاده مشاور امور زنان و خانواده سازمان با اعلام این خبر افزود: این تور روز چهارشنبه ۲۵ فروردین با استقبال ۷۰ تن ازبانوان شاغل به همراه عضوی ازخانواده آنان برگزار شد.

وی ادامه داد: در این بازدید از بناهای تاریخی ومذهبی شهرری (برج طغرل، بی بی شهربانو، ابن بابویه و چشمه علی )بازدید شد و بازدیدکنندگان درمرقد متبرک حضرت شاه عبدالعظیم حضور یافته و آن مرقد را زیارت کردند.

احمدی‌زاده ادامه داد: این برنامه که با تایید ریاست سازمان و پشتیبانی و همراهی معاونت توسعه صورت گرفت در طول سال جاری ادامه و استمرار خواهد داشت.

لازم بذکر است که به پیشنهاد و درخواست مشاور زنان و خانواده سازمان، مبلغ ۲میلیون ریال نیز در ابتدای سال جاری برای بانوان شاغل و سرپرست خانوار به عنوان هدیه منظور شد.

 پایان پیام

کد خبر : 16622

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=16622

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.