خیر مقدم میرکریمی به اهالی رسانه

دبیر جشنواره جهانی فیلم فجر با حضور در نخستین جلسه نمایش جشنواره جهانی فیلم فجر، از اهالی رسانه دعوت کرد به تماشای آثاری متنوع و کمتر دیده شده در این رویداد بنشینند.

به گزارش پایگاه خبری گلونی، رضا میرکریمی دبیر جشنواره جهانی فیلم فجر در نخستین برنامه نمایش فیلم در سی و چهارمین جشنواره جهانی فیلم فجر در کنار اهالی رسانه حضور یافت و با آنها سخن گفت. میرکریمی با خیر مقدم به حضار از تأخیر پیش آمده پوزش خواست و تاکید کرد: اگر می‌خواهیم یک جشنواره استاندارد بین‌المللی داشته باشیم باید قواعد آن را رعایت کنیم، یکی از این قواعد نظم و ترتیب است. سعی کردیم طوری برنامه‌ریزی کنیم که شما در محیطی آرام و مناسب فیلم ببینید، اما ممکن است برنامه‌ها نواقصی داشته باشد از انتقاد نمی‌ترسیم، اما امیدواریم که با کمک هم جشنواره‌ای منظم و استاندارد داشته باشیم.

او گفت: برنامه ریزی کردیم که اهالی رسانه در شرایط مطلوب فیلم ببینند، اختصاص سانس صبح که ازدحام کمتری دارد به اهالی رسانه به همین دلیل است. با توجه به افراد دیگری که قرار است در این کاخ فیلم ببینند، امیدواریم بتوانیم جمعیت حدود ۳۰۰۰ نفری که به کاخ مراجعه می‌کنند را کنترل کنیم و فضای امن و مطلوبی داشته باشیم. مهمانان خارجی هم در کنار ما هستند و مهم است که تصویری که از ما می‌بینند، و از جشنواره ما در ذهن آنها می‌ماند چطور باشد.

دبیر جشنواره گفت: فیلم‌هایی برای سلایق مختلف را در این جشنواره خواهید دید. به عنوان یک فستیوال روی حرفه‌ای به شما می‌گویم که در این جشنواره فیلم‌های استاندارد به بالا زیاد است و این برای یک جشنواره امتیاز است. ترکیبی از فیلم‌های کمتر دیده شده در این جشنواره داریم، همچنین آثاری که از نظر فرم، جغرافیا و قاره متنوع هستند.

میرکریمی ادامه داد: از اشکان خطیبی مدیر اجرایی کاخ جشنواره خواستم با سختگیری درباره رفت و آمدها و نظم حاکم بر سالن رفتار کند، ممکن است تعدادی از ما چند روز ناراحت شویم اما مهم این است که به زودی به این نظم عادت خواهیم کرد. امیدوارم با کمک شما این جشنواره به یک اتفاق مهم سینمایی در منطقه تبدیل شود. هدف همه ما برگزاری یک جشنواره مطلوب و استاندارد است و امیدوارم شما هم برای رسیدن ما به این هدف، همکاری کنید.

پس از صحبت‌های دبیر جشنواره، کیوان کثیریان مدیر ارتباطات و اطلاع رسانی درباره نحوه دریافت بلیت در هر روز نمایش فیلم برای اهالی رسانه توضیح داد و سپس فیلم «جنون» به عنوان نخستین فیلم نمایش داده شده در جشنواره جهانی فیلم فجر روی پرده رفت.

سی و چهارمین جشنواره جهانی فیلم فجر از اول تا ششم اردیبهشت‌ماه با دبیری رضا میرکریمی در پردیس چارسو برگزار می‌شود.

پایان پیام

کد خبر : 16723 ساعت خبر : 8:45 ب.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=16723
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات