مرور نمایش‌های اجرا شده در تالار وحدت

تالار وحدت در سال گذشته میزبان نمایش‌های متعددی از گروه‌های مختلف هنری بود.

به گزارش پایگاه خبری گلونی، نمایش “سقراط” به کارگردانی حمیدرضا نعیمی در فروردین و اردیبهشت ماه به روی صحنه رفت و با استقبال خوب مخاطبان مواجه شد. این نمایش طی سال ۹۲و ۹۳ نیز دوبار در تالار وحدت اجرا شده بود.

نمایش “مثل ماه در آسمان” به کارگردانی کوروش زارعی در خرداد ماه به روی صحنه رفت. این نمایش اولین نمایشی بود که با موضوع زندگی حضرت مهدی (عج) اجرا می‌شد.

“عاشقانه‌های نا‌آرام” به کارگردانی مریم جلالی در تیر ماه به روی صحنه رفت و با استقبال زیاد علاقمندان مواجه شد.

نمایش “هامون بازها” به کارگردانی محمد رحمانیان در مرداد ماه به روی صحنه رفت. محوریت این نمایش فیلم هامون به کارگردانی داریوش مهر جویی است که در سال ۶۸ ساخته شد.

در شهریور و مهر ۹۴ نمایش “کالیگولا” به کار گردانی همایون غنی زاده اجرا شد.

همچنین تالار وحدت در آبان، آذر و دی ماه ۹۴ میزبان نمایش “خاطرات و کابوس‌های یک جامه دار از زندگی و قتل میرزا تقی‌خان فراهانی” به کارگردانی دکتر علی رفیعی بود. در این نمایش داستان زندگی امیرکبیر از زبان یک جامه‌دار روایت می‌شود. چهره‌های بسیاری از مسئولین دولتی از جمله اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، محمد باقر نوبخت رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی، علی جنتی وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی، محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه، عباس آخوندی وزیر راه وشهرسازی، محمود واعظی وزیر ارتباطات از این نمایش دیدن کردند.

از یکم تا دهم بهمن ماه نیز تالار وحدت میزبان گروههای مختلفی بود که در قالب جشنواره تئاتر فجر به اجرای نمایش می‌پرداختند.

پایان پیام

کد خبر : 16174 ساعت خبر : 2:22 ب.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=16174
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات