منع محمد معتمدی به دلیل پزشکی از اجرای کنسرت

به گزارش پایگاه خبری گلونی، خواننده موسیقی ایرانی چند روز بعد بازگشت از تور اروپا و آمریکا که با استقبال خوب مخاطبان مواجه شده بود به دلیل مشکل قلبی در یکی از بیمارستان‌های تهران بستری شد.
محمد معتمدی خواننده موسیقی ایرانی که به تازگی در بیمارستان بستری شده است، گفت: متاسفانه به دلیل خستگی بیش از حد و فشار کاری که طی هفته‌های گذشته برایم به وجود آمد، پزشکان به دلیل بروز عارضه ریتم نامنظم قلب، برای بنده یک ماه استراحت تجویز کرده و اجازه کنسرت ندارم.

وی ادامه داد: قبل از سفر به آمریکا هم پزشک بنده با برگزاری تور کنسرت‌ها به دلیل حجم برنامه‌های مخالف بود ولی من با مسئولیت خودم به این سفر رفتم که هم اکنون بر اثر خستگی و مشکلات جسمی که برایم پیش آمد عملاً امکان اجرای صحنه‌ای را ندارم و مدتی است که به دلیل این مشکلات در بیمارستان بستری شده‌ام.

این خواننده موسیقی ایرانی بیان کرد: البته چند ساعتی است که به طور موقت از بیمارستان مرخص شدم اما برای تکمیل مراحل درمان باید مجدداً به بیمارستان مراجعه کنم که دوره‌های درمانی طی شود. این در حالی است که تا زمانی که پزشکان این اجازه را ندهند فعلاً نمی‌توانم کنسرت برگزار کنم.

محمد معتمدی که به تازگی از او تیتراژ سری جدید مستند «ایران» پخش شد، طی هفته‌های تور کنسرت‌های آمریکای پروژه «قصیده» را بعد از پایان کنسرت‌های اروپا برگزار کرد که از آن جمله می‌توان به اجرای برنامه در مرکز هنری «کلیو لند» و تالارهایی چون کارنگی هال نیویورک، لایسنرهال واشنگتن دی سی و مرکز فرهنگی هنری برکلی بوستون اشاره کرد.

پروژه «قصیده» تاکنون در رویدادهایی چون فستیوال فلامنکوی خِرِز (جنوب اسپانیا)، فستیوال فلامنکوی سویل (جنوب اسپانیا)، فستیوال مورگن لند (اوسنابروک – آلمان)، فستیوال فلامنکوی آمستردام، تئاتر رازا (اوترخت– هلند)، فستیوال فلامنکوی مادرید (اسپانیا)، فستیوال فلامنکوی رُم- ایتالیا، سالن بزرگ موزیک خِبا آمستردام و فستیوال کرِمس اتریش اجرا داشته است.

پایان پیام

کد خبر : 16546 ساعت خبر : 3:19 ب.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=16546
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات