توزیع بن‌کارت‌های دانش‌آموزی نمایشگاه کتاب

دانش‌آموزانی که به صورت فردی برای بن‌کارت‌های خرید کتاب ثبت نام کرده‌اند، می تواند از امروز، ۱۳ اردیبهشت‌ماه، برای دریافت بن‌کارت‌های خود به شعب بانک شهر مراجعه کنند.

به گزارش پایگاه خبری گلونی به نقل از تسنیم، دانش آموزانی که به صورت فردی برای بن‌کارت‌های خرید کتاب ثبت نام کرده اند می تواند از امروز (۱۳ اردیبهشت ماه) برای دریافت بن‌کارت‌های خود به شعب بانک شهر مراجعه کنند و بن‌کارت‌های دانش‌آموزانی که به صورت گروهی از طریق مدارس ثبت‌نام کرده‌اند، از تاریخ ۱۴ اردیبهشت توزیع می‌شود.

ارائه شناسنامه از طرف دانش‌آموزان یا والدین آنها برای دریافت بن‌کارت‌های خرید کتاب الزامی است. همچنین، مدارسی که به صورت گروهی ثبت نام کرده‌اند برای دریافت بن‌کارت‌های دانش‌آموزان باید با در دست داشتن معرفی نامه رسمی از  طرف مدرسه، کارت شناسایی و لیست دانش‌آموزانی که برای بن‌کارت‌ خرید کتاب ثبت‌نام کرده‌اند، به شعب بانک شهر مراجعه کنند.

بن‌کارت‌های خرید کتاب دانش‌آموزی برای نخستین‌بار در بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب از سوی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به دانش‌آموزان اختصاص یافته است. این بن‌کارت‌های خرید کتاب که ثبت نام آنها از سوی مؤسسه خانه کتاب انجام می‌شود، در بخش ناشران داخلی نمایشگاه قابل استفاده است و فقط در ایام برگزاری نمایشگاه اعتبار خواهد داشت.

بیست ‌و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «فردا برای خواندن دیر است…» از ۱۵ تا ۲۵ اردیبهشت ماه ۱۳۹۵ در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب واقع در اتوبان خلیج فارس، روبه روی حرم مطهر امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد.

پایان پیام

کد خبر : 17854 ساعت خبر : 3:44 ب.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=17854
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات