ثبت‌نام بن‌کارت دانشجویی تا ۲۳ اردیبهشت تمدید شد

مشاور منابع و امور انسانی معاونت فرهنگی از تمدید زمان ثبت نام  بن‌کارت فیزیکی خرید کتاب تا بیست و سوم اردیبهشت‌ ماه خبر داد.

به گزارش پیاگاه خبری گلونی، نیکنام حسین‌پور گفت: دانشجویانی که برای دریافت بن‌کارت در مهلت اعلام شده ثبت نام نکردند، می‌توانند از جمعه هفدهم اردیبهشت ماه تا بیست و سوم  با همراه داشتن کارت ملی و کارت دانشجویی به شعب بانک شهر در نمایشگاه کتاب مراجعه کنند و بن‌کارت خود را دریافت کنند.

وی تاکید کرد: افرادی که از این تاریخ به بعد برای کارت فیزیکی ثبت نام می‌کنند، حتما ۲۴ ساعت بعد به باجه‌های بانک شهر در نمایشگاه مراجعه نمایند و نسبت به دریافت بن اقدام کنند.

او افزود: هم‌چنین دانشجویان می‌توانند تا مهلت اعلام شده با مراجعه به وب‌سایت نمایشگاه به نشانی www.tibf.ir  برای دریافت بن‌کارت ثبت‌نام کنند.

وی تصریح کرد: تاکنون نود هزار نفر، از یک‌صد و چهل‌ هزار نفر متقاضی بن‌کارت‌شان را دریافت کردند. دیگر متقاضیان که ثبت‌نام  هم می‌توانند تا بیست و سوم  با مراجعه به شعب بانک شهر بن‌کارت‌های‌شان را دریافت کنند.

بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «فردا برای برای خواندن دیر است…» از ۱۵ تا ۲۵ اردیبهشت در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار می‌شود. مجموعه شهر آفتاب در اتوبان خلیج فارس، روبه روی حرم مطهر امام خمینی (ره) قرار دارد.

پایان پیام

کد خبر : 17934 ساعت خبر : 2:58 ب.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=17934
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات