جمعیت چندصدهزار نفری در نهمین روز نمایشگاه کتاب

آخرین پنج‌شنبه‌ی نمایشگاه کتاب تهران با استقبال بی‌نظیر مردم روبرو شده است.

به گزارش پایگاه خبری گلونی، جمعیت چند صد هزار نفری در نهمین روز نمایشگاه کتاب تهران، به شهر آفتاب آمدند و با توجه استقبال گسترده‌ی مردم از نمایشگاه کتاب احتمال تمدید ساعت بازدید از نمایشگاه کتاب وجود دارد.

به توجه به این‌که امروز پنج‌شنبه بیست و سوم اردیبهشت‌ماه روز تعطیلی بسیاری از کارمندان و دانش‌آموزان و دانشجویان است، آن‌ها از این فرصت برای حضور در نمایشگاه کتاب تهران استفاده کردند. هم‌چنین بسیاری از شهروندان تهرانی که برای زیارت اهل قبور به بهشت‌زهرا تهران می‌آیند، به دلیل مجاورت با محل نمایشگاه کتاب برای بازدید از  نمایشگاه  و تهیه کتاب‌های مورد نیاز‌شان به شهر آفتاب می‌آیند.

بر اساس این گزارش، تمدید مهلت دریافت بن‌کارت‌ها و هم‌چنین زمان اندک باقی‌مانده به پایان بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، از دیگر دلایل حضور چشمگیر و گسترده‌ی مردم به  شهر آفتاب در نهمین روز نمایشگاه کتاب تهران است.

بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «فردا برای برای خواندن دیر است…» از ۱۵ تا ۲۵ اردیبهشت در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار می‌شود. مجموعه شهر آفتاب در اتوبان خلیج فارس، روبه روی حرم مطهر امام خمینی (ره) قرار دارد.

پایان پیام

کد خبر : 18427 ساعت خبر : 11:39 ب.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=18427
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات