شرمنده فرهنگیان بابت تأخیر در پرداخت معوقات هستم

وزیر آموزش و پرورش در خصوص معوقات فرهنگیان گفت: این موضوع اقدام شده است و با توجه به اینکه با تأخیر همراه بود، شرمنده همکاران هستیم.

به گزارش پایگاه خبری گلونی، پیش از ظهر امروز علی‌اصغر فانی در حاشیه مراسم «سپاس معلم» که در مدرسه شهیدان تقی‌زاده کهریزک برگزار شد، در جمع خبرنگاران و با اشاره به بهترین هدیه‌ای که از دانش‌آموزانش گرفته است، اظهار کرد: توانمند شدن دانش‌آموزانم بهترین هدیه‌ای بود که از آنها گرفتم.

وی افزود: بسیاری از دانش‌آموزانم در سال‌های قبل به درجه رفیع شهادت نائل آمدند یا اینکه به عنوان عنصرهای مهم جامعه مشغول فعالیت هستند.

فانی در خصوص پرداخت یا عدم پرداخت معوقات فرهنگیان خاطرنشان کرد: این موضوع اقدام شده است و با توجه به اینکه با تأخیر همراه بود، شرمنده همکاران هستیم.

وزیر آموزش و پرورش در خصوص به‌کارگیری آموزش‌یاران نهضت سوادآموزی تصریح کرد: به‌کارگیری نیروی انسانی در آموزش و پرورش همانند سایر دستگاه‌ها از طریق آزمون استخدامی صورت می‌گیرد و سال گذشته هم آزمون استخدامی هم برگزار شد. به هر حال کسانی که سابقه خدمت در آموزش و پرورش دارند در اولویت هستند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا خبر خوبی برای بازنشستگان فرهنگی دارید، گفت: پرونده بازنشستگان فرهنگی دست ما نیست و در صندوق بازنشستگی کشوری وجود دارد.

وی افزود: با اینحال جلساتی برای پیگیری مشکلات بازنشستگان با صندوق بازنشستگی داشته‌ایم اما پرونده آنها دست آموزش و پرورش نیست.

پایان پیام

کد خبر : 17785 ساعت خبر : 3:18 ب.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=17785
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات