کثیریان دبیر جشن منتقدان سینمایی ایران شد

با تصمیم شورای مرکزی انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران، کیوان کثیریان به عنوان دبیر دهمین جشن بزرگ منتقدان برگزیده شد.

به گزارش پایگاه خبری گلونی، دهمین جشن منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران، تابستان سال جاری در تهران برگزار می‌شود و معرفی برگزیدگان آکادمی انجمن در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر و اهدای جوایز به آن‌ها از جمله برنامه‌های این جشن است.

در دهمین جشن منتقدان از یک یا دو منتقد و هنرمند تجلیل و قدردانی خواهد شد. همچنین برگزیدگان نهمین جشنواره سینما حقیقت که از سوی داوران انجمن منتقدان انتخاب شده‌اند در این جشن معرفی می‌شوند. معرفی برندگان چهارمین جشنواره مطبوعات نیز از دیگر برنامه‌های جشن دهم است.

کیوان کثیریان در پنج دوره متوالی عضو شورای مرکزی انجمن بوده و در یک دوره سابقه ریاست انجمن را نیز در کارنامه دارد. وی که هم اکنون عضو شورای مرکزی انجمن است، دبیری دوره‌های چهارم، پنجم و نهم جشن منتقدان را بر عهده داشته و عضو شورای برگزاری ۹ دوره پیشین این جشن نیز بوده است. کثیریان در سه دوره اخیر جشن خانه سینما نیز عضو شورای سیاستگذاری این جشن بود.

محمد خزاعی (دوره دوم)، زهرا مشتاق (دوره سوم)، کیوان کثیریان (دوره‌های چهارم، پنجم و نهم)، علی علایی (دوره‌های ششم و هفتم) و جواد طوسی (دوره هشتم)؛ دبیران جشن‌های پیشین انجمن منتقدان بوده‌اند.

کد خبر : 18634 ساعت خبر : 2:06 ب.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=18634
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات