کمپین خرید صنایع دستی ایرانی راه افتاد

مدیر کل میراث فرهنگی استان تهران گفت: کمپین حمایت از خرید صنایع دستی با شعار “هنر ایرانی شایسته خانه‌ی ایرانی است” برای حمایت از تولید داخلی ایجاد می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری گلونی، خسروآبادی گفت: تشویق شهروندان به خرید صنایع دستی ایرانی موجب افزایش تولید و دلگرمی هنرمندان هنرهای سنتی خواهد شد.

مدیر کل میراث فرهنگی استان تهران هدف از ایجاد این کمپین را اجرایی نمودن رهنمودهای مقام معظم رهبری در نام‌گذاری سال ۹۵ با عنوان ” اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل عنوان کرد و افزود: کمیپن خرید صنایع دستی ایرانی در راستای تحقق رسالت ذاتی اداره کل میراث فرهنگی استان تهران و به منظور توسعه و ارتقاء بسترهای عرضه و فروش صنایع دستی است.

خسروآبادی افزود: در این کمپین تولیدات هنرمندان صنایع دستی بدون واسطه و با تنوع بالای محصول به اعضا معرفی خواهد شد تا علاقه‌مندان به هنرهای سنتی با اطمینان از اصالت اثر هنری محصول را خریداری کنند.

وی افزود وظیفه کمپین حمایت از خرید صنایع دستی ایرانی در دو بخش فرهنگ‌سازی استفاده از صنایع دستی و معرفی آثار و تولیدات هنرمندان این صنعت در فضای مجازی و بخش دیگر با برگزاری نمایشگاه‌هایی برای عرضه و فروش آثار و تولیدات هنرمندان هنرهای سنتی خواهد بود.

پایان پیام

کد خبر : 17024 ساعت خبر : 1:40 ب.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=17024
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات