کنسرت چکناواریان و ارکستر ملی لغو شد

کنسرت ارکستر ملی به رهبری لوریس چکناواریان لغو و به زمان دیگری موکول شد.

به گزارش پایگاه خبری گلونی به نقل از تسنیم، در حالی که تنها یک روز تا آغاز کنسرت ارکستر ملی به رهبری لوریس چکناواریان باقی مانده اما هنوز هیچ بلیتی برای این کنسرت فروخته نشده است و بسیاری از علاقه‌مندان به موسیقی کلاسیک به دنبال تهیه بلیت‌های این کنسرت هستند.

طبق توافقی که میان بنیاد رودکی و وزارت کار و امور اجتماعی و سازمان بهزیستی کل کشور، امضا شده، قرار بود ارکستر ملی ایران به رهبری لوریس چکناواریان نیمه‌ی دوم اردیبهشت در تالار وحدت روی صحنه برود، اما دقایقی پیش مسئولان روابط عمومی بنیاد رودکی این کنسرت به زمان دیگری موکول شده است.

البته این تنها تغییر در این کنسرت نبود؛ پیش از این و در زمانی که هنوز علی رهبری ماندنش در سمتِ مدیر هنری ارکستر سمفونیک تهران قطعی نبود، مسئولان بنیاد رودکی اعلام کردند که این کنسرت با ارکستر سمفونیک و به رهبری چکناواریان برگزار می‌شود اما بعدها که ماندنِ علی رهبری قطعی شد، نامِ ارکستر به ارکستر ملی تغییر یافت.

چون قرار است عواید حاصل از فروش بلیت‌های این کنسرت به موسسه‌های خیریه داده شود، به پیشنهاد این موسسه‌ها قرار است این کنسرت در ماه مبارک رمضان برگزار شود.

اجرای ارکستر ملی به رهبری لوریس چکناواریان قرار بود از ۱۵ تا ۲۰ اردیبهشت‌ماه در تالار وحدت برگزار شود که به این ترتیب این اجراها لغو و به ماه مبارک رمضان موکول شده است. قرار است زمانِ قطعی این اجراها به زودی اعلام شود.

پایان پیام

کد خبر : 17940 ساعت خبر : 3:07 ب.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=17940
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات