۷هزار کتاب کودک برای مناطق محروم خرم‌آباد

۷هزار کتاب کودک برای مناطق محروم خرم‌آباد

مدیرکل کانون پرورش فکری لرستان با اشاره به راه‌اندازی ایستگاه‌های مطالعه ثابت در روستاها و مناطق حاشیه‌نشین خرم‌آباد، گفت: طی چند ماه اخیر به همت خیرین بیش از هفت هزار جلد کتاب در ۱۰ ایستگاه مطالعه ثابت در اختیار کودکان و نوجوانانی که به مراکز ثابت دسترسی ندارند، گذاشته شد.

به گزارش پایگاه خبری گلونی، محمدجواد محمدی گفت: به همت و پیگیری «آفرین پنهانی» مربی مسئول کتاب‌خانه پستی و حمایت‌های فرهیختگان لر و مدیرعامل کانون، باهدف ترویج، توسعه و تعمیق فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی در بین کودکان و نوجوانانی که به مراکز کانون و کتاب‌خانه‌ها دسترسی ندارند، ایستگاه‌های مطالعه ثابت در روستاها و مناطق حاشیه‌نشین خرم‌آباد راه‌اندازی شد.
وی افزود: در چند ماه گذشته، بیش از هفت هزار جلد کتاب در ۱۰ ایستگاه مطالعه ثابت در اختیار کودکان و نوجوانانی که به مراکز ثابت دسترسی ندارند، گذاشته شد.
محمدی با اشاره به این‌که این کار خیر باید ادامه پیدا کند، اضافه کرد: ایستگاه‌های مطالعه ثابت در دبستان‌های حکمت و لاله در منطقه گلدشت شرقی، دبستان محمدباقر صدر در منطقه گلدشت غربی، دبستان رباطی ۲ در منطقه رباط نمکی، دبستان زینب یک و ۲ در بخش کوهنانی شهرستان کوهدشت، دبستان وحدت یک و ۲ در بخش کوهنانی شهرستان کوهدشت، دبستان جامی در منطقه قلایی، دبستان سرپنجه قلایی و مدرسه راهنمایی شهید ماشاءالله رباطی یک در منطقه رباط نمکی، با بیش از ۱۷ میلیون تومان هزینه برپاشده است و به‌زودی شاهد راه‌اندازی ایستگاه‌های دیگری خواهیم بود.
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان لرستان ادامه داد: در حال حاضر در استان لرستان ۲۰ مرکز ثابت، پستی و سیار با ۴۰ فعالیت فرهنگی، هنری و ادبی به کودکان و نوجوانان استان خدمت می‌کنند.

۷هزار کتاب کودک برای مناطق محروم خرم‌آباد

وی گفت: طی مراسمی که در کانون پرورش فکری لرستان برگزار شد، از بهرام سلاحورزی، دکترحسن‌علی طغیانی، دکتر مجتبی ترکارانی و رضا آذربانی به‌عنوان خیرین کتاب تجلیل شد

پایان پیام

کد خبر : 17718 ساعت خبر : 3:25 ب.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=17718
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات