آغاز مرمت و بهسازی بازار تبریز

شهردار تبریز در دیدار با مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی دستور آغاز عملیات اجرایی مرمت و بهسازی بازار تبریز را خطاب به شهردار منطقه ۸ صادر کرد.

به گزارش پایگاه خبری گلونی، ظهر امروز ۲۷ خرداد، شهردار تبریز در دیدار با مدیرکل میراث فرهنگی استان در محل اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی خطاب به شهردار منطقه ۸ دستور آغاز عملیات اجرایی مرمت و بهسازی بازار تبریز زیر نظر کارشناسان اداره کل میراث فرهنگی استان را صادر کرد.

دکتر صادق نجفی که به همراه دکتر دبیری رئیس شورای اسلامی شهر تبریز در محل اداره کل میراث فرهنگی آذربایجان شرقی حضور یافته بود در راستای اجرای تفاهم نامه مشترک همکاری میراث فرهنگی استان و شهرداری تبریز، دستور داد تا عملیات ساماندهی بازار تاریخی تبریز اعم ازمرمت، بهسازی، کفسازی، ساماندهی تاسیسات و … به منظور آمادگی هر چه بیشتر بازار تبریز برای سال ۲۰۱۸ آغاز گردد.

گفتنی است در این دیدار رئیس شورای اسلامی شهر تبریز ابراز امیدواری کرد تا همکاری‌های مشترک برای حفظ و صیانت از میراث فرهنگی و تاریخی در بین دستگاه‌ها بیشتر شود و در سایه این همکاری تبریز روز به روز بیشتر آماده استقبال شایسته از سال ۲۰۱۸ شود.

پایان پیام

کد خبر : 20234 ساعت خبر : 7:09 ب.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=20234
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات