قانون برنامه جامع گردشگری در دست تهیه است

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: قانون برنامه جامع گردشگری در دست تهیه است که پس از تدوین برای تصویب به مجلس دهم ارائه می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری گلونی، مرتضی رحمانی‌موحد روز سه شنبه درحاشیه اختتامیه نشست مشترک مدیران ستادی معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان‌ها در جمع خبرنگاران افزود: طرح برنامه جامع گردشگری پیش از این به صورت ناقص تهیه و در کشور اجرا شده است.

به گفته وی در این قانون وظایف دستگاه‌های حمایتی و همکار در راستای توسعه صنعت گردشگری تعریف و مشخص شده است.

وی همچنین اظهار کرد: طرح برنامه جامع گردشگری باید به نحوی تهیه و تکمیل شود که قابل اجرا و عملیاتی باشد و کلیه دستگاه‌ها موظف به اجرای آن شوند.

وی همچنین بیان کرد: لرستان یکی از استان‌های قابل توجه برای توسعه گردشگری کشور است چرا که دارای ظرفیت‌های تاریخی و طبیعی و مردمان دارای روحیه پذیرش گردشگر است و در این راستا سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برنامه‌های متنوعی در این زمینه را در لرستان دنبال خواهد کرد.

رحمانی‌موحد گفت: همچنین به منظور معرفی جاذبه‌های گردشگری کشور عکاس و مستندساز متخصص به کلیه استان‌ها اعزام شده است و تلاش می‌شود محصولاتی در قالب کلیپ‌هایی برای معرفی جاذبه‌های گردشگری تهیه و تدوین شود.

وی بیان کرد: این محصولات در اختیار استان‌ها جهت معرفی و تلاش در جهت جذب گردشگر هرچه بیشتر استان‌ها قرار خواهد گرفت

پایان پیام

کد خبر : 19446 ساعت خبر : 8:27 ب.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=19446
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات