مشکل توقیف عادت نمی‌کنیم برطرف نشده است

در حالی که اکران فیلم آآآدت نمی‌کنیم از هفته گذشته آغاز شده است، به دلیل پخش تیزر این فیلم در شبگه‌های ماهواره‌ای این فیلم برای ادامه‌ی اکران دچار مشکل شده است.

به گزارش پایگاه خبری گلونی، تهیه‌کنندگان و پخش‌کننده فیلم «آادت نمی‌کنیم» بیانیه صادر کردند که در آن آمده است:

هوالفتاح

تهیه‌کنندگان فیلم سینمایی عادت نمی‌کنیم؛ ضمن تقدیر و تشکر از رسانه‌ها و اصحاب رسانه که با حمایت‌های بی‌دریغشان از این فیلم نشان دادند جزو حامیان اصلی جریان‌های فرهنگی و هنری هستند و همین‌طور نهاد قانونی مرتبط که با پیگیری‌هاشان از حقوق موئلفین سینما دفاع کردند، اعلام می‌دارند که:

۱- ما نیز مانند هم‌صنفان سینمایی خود از اتفاقات حاشیه‌ای پیش‌آمده برای فیلم‌های سینمایی در حال اکران و پخش تیزرهای تبلیغات فیلم‌ها در شبکه‌های ماهواره‌ای ابراز ناراحتی کرده و خود را در برابر سینمای ایران و مخاطبان فهیمش مسئول می‌دانیم.

۲- مشکل توبیخ و توقیف موقت فیلم سینمایی عادت نمی کنیم هنوز بر طرف نشده و این موضوع همچنان به قوت خود باقی است اما تهیه‌کنندگان عادت نمی‌کنیم امیدوار به دستیابی تعامل و درک مشترک با نهادهای قانونی برای حل این مشکل هستند.

۳- پیگیری‌ها به دلیل تعطیلات آخر هفته به روزهای ابتدایی هفته آینده موکول شده است.

۴- درج هرگونه خبر درباره این فیلم به نقل از مشاور رسانه‌ای، منابع آگاه و یا هر شخص دیگری مورد تایید تهیه‌کنندگان عادت نمی‌کنیم نیست و صحتش مورد تایید نخواهد بود.

۵- خبرهای رسمی بعد از حل و فصل امور از طریق تهیه‌کنندگان و یا دفتر پخش اعلام خواهد شد.

۶- تهیه‌کنندگان عادت نمی‌کنیم ضمن تشکر از همه مخاطبان که بلیت فیلم را در تعطیلات پایان هفته پیش خریداری کرده‌اند اعلام می‌کند بلیت های فروخته شده معتبر هستند و پخش فیلم در این دو روز ادامه دارد و هرگونه خسارت احتمالی مادی به تماشاگران فیلم جبران خواهد شد.»

کارگردان این فیلم ابراهیم ابراهیمیان است و محمدرضا فروتن، ساره بیات، حمیدرضا آذرنگ و هدیه تهرانی بازیگران نقش‌های اصلی این اثر سینمایی هستند.

پایان پیام

کد خبر : 19851 ساعت خبر : 5:32 ب.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=19851
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات