پارازیت برای رشد جنین مفید است

پارازیت برای رشد جنین مفید است

به گزارش پایگاه خبری گلونیبرخی اعتقاد دارند جوسازی علیه ارج و دیگر صنایع داخلی توطئه‌ای کره‌ای است. البته کره جنوبی، چون کره شمالی اهل توطئه نیست، اهل بمب است. اما به نظرم کاراز توطئه گذشته است. شما الان به سمت راست نگاه کن. چه می‌بینی؟ سامسونگ. حالا به سمت چپ نگاه کن. چه می‌بینی؟ ال‌جی. حالا جلو را ببین. چه می‌بینی؟ سامسونگ. حالا برگرد چه می‌بینی؟ سونی. اینها که این طوری در آب و خاک و خانه ما نفوذ کرده‌اند توطئه کنند برای چه؟ ارج مرده که لگد زدن ندارد.

پارازیت برای رشد جنین مفید است

آقای نوبخت از اتاق فکر شنبه‌ها علیه دولت خبر داده و گفته است: «برخی به اذهان عمومی خط می‌دهند.» در این فضای مجازی هم که وقتی خبری منتشر می‌شود چنان پخش‌وپلا می‌شود که دیگر گوش بدهکار نیست. مثل ماجرای بستری شدن پژمان بازغی که وقتی خبر فوتش منتشر شد هر چه داد می‌زد ایهاالناس من زنده‌ام کسی گوش نمی‌کرد و بعد چند ساعت کاربران دیدند که نه بابا انگار طرف واقعا زنده است و دست از تسلیت گفتن برداشتند.

شوک در مظلومی

سرمربی فصل گذشته تیم فوتبال استقلال با تاکید بر اینکه هنوز سرمربی این تیم است به انتقاد از رفتار مسئولان باشگاه پرداخت و گفت: در جلسه‌ای با وزیر ورزش ناگفته‌ها را به او خواهم گفت.

البته دل کندن از استقلال سخت است اما نه این قدر سخت. این جمله که من هوز سرمربی استقلال هستم حاصل از شوک روحی است و قبلا هم در باشگاه استقلال و پرسپولیس این شوک‌‌ها زیاد وارد شده است. اغلب مربیان سابق این تیم‌ها، تا شش ماه بعد از اخراج هنوز فکر می‌کردند سرمربی هستند و حتا یکی دوبار سر تمرین هم رفته بودند.

پارازیتت را قورت بده

مدیرکل سرویس‌های رادیویی سازمان تنظیم مقررات ارتباطات: «موبایل بیشترین سیگنال مضر را دارد اما تشعشع پارازیت و وای‌فای کمتر است.»

یک روزی می‌رسد که ما صبح به صبح می‌رویم خودمان را می‌چسبانیم به دکل‌های پارازیت تا انرژی مثبت بگیریم. این قدر که مسئولان در این سال‌ها از فواید پارازیت گفته‌اند درباره شیر و ویتامین دی حرف نزده‌اند.

نسخه وطنی

کریستیانو رونالدو از دیوار اتوبوسی ایسلند انتقاد کرده است. در کشور خودمان هم دست‌کم چهار مربی داریم که برای خودشان در پارک اتوبوس، صاحب سبک هستند و اغلب از اتوبوس دوطبقه استفاده می‌کنند. طوری که هوا از بین مدافعان رد نمی‌شود.

شانگهای صاحب دیزنی‌لند شد

ما به سرعت نور داریم چینی می‌شویم و حتا این روزها آدامس خروس چینی هم در بازار وجود دارد و چینی‌ها دارند به سرعت نور آمریکایی می‌شوند. این بازی دو سر باخت را ما و چینی‌‌ها خوب داریم بازی می‌کنیم.

باقی بقای‌تان

عضو اینستاگرام گلونی شوید و اخبار روز ایران و جهان را دنبال کنید.

پایان پیام

رضا ساکی – خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)

کد خبر : 20212 ساعت خبر : 1:55 ب.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=20212
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات