گلونی

غرفه‌های برتر نمایشگاه صنایع دستی به‌خارج می‌روند

معاون سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اعلام کرد: ۳۰ غرفه برتر نمایشگاه صنایع دستی امسال با حمایت سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به عنوان نماینده کشورمان در نمایشگاه های بین‌المللی معرفی خواهند شد.

به گزارش پایگاه خبری گلونی، بهمن نامورمطلق معاون صنایع دستی رییس سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: مقرر شده است تا ۳۰ غرفه برتر بیست و ششمین نمایشگاه صنایع دستی که هم اکنون در مصلی تهران در حال برگزاری است با حمایت سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به عنوان نماینده کشورمان در نمایشگاه مطرح بین‌المللی حاضر شوند.

وی افزود: غرفه‌های برتر نمایشگاه صنایع دستی امسال در پایان برگزاری نمایشگاه و بر اساس میزان فروش تعیین می‌شود.

نامورمطلق تصریح کرد: صنعتگرانی که محصولاتی از صنایع دستی تولید می‌کنند که این کیفیت را دارد تا فروش بالایی را به خود اختصاص دهند، این توانایی را دارند تا به عنوان نماینده شایسته کشورمان در نمایشگاه های بین‌المللی شناخته شوند.

این مقام مسوول همچنین تصریح کرد: تعداد ۲۰ غرفه که در نمایشگاه سال گذشته به عنوان برترین‌ها شناخته شده بودند با حمایت سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در نمایشگاه امسال با نیم بها توانستند که در نمایشگاه امسال شرکت کنند که امسال هم در نظر داریم تعداد ۲۰ غرفه برتر را در نمایشگاه سال آینده با تامین ۵۰درصد هزینه‌های آنها در نمایشگاه سال آینده حضور پیدا کنند.

نمایشگاه‌های صنایع دستی، مسکو روسیه، فلورانس و میلان ایتالیا از جمله نمایشگاه‌های مطرح بین‌المللی در حوزه صنایع دستی به‌شمار می‌روند که هر ساله نمایندگانی از ایران در آن شرکت می‌کنند.

بیست و ششمین نمایشگاه صنایع دستی نیز که از پنجم خرداد ماه در محل مصلی بزرگ تهران آغاز شده است تا دوشنبه دهم خرداد از ساعت ۱۰ تا ۲۰ برپاست.

پایان پیام

خروج از نسخه موبایل