تکذیب خبر فروش گوشت گراز در لرستان

خبر فروش غیرقانونی گوشت مجاز در لرستان توسط اداره کل حفاظت محیط زیست تکذیب شد.

به گزارش پایگاه خبری گلونی، در این اطلاعیه آمده است:

اداره کل حفاظت محیط زیست به اطلاع می‌رساند خبر مبنی بر فروش گوشت گراز که به نقل از اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان در مورخ ۱۹/۴/۹۵ در برخی سایت‌ها درج شده است ، تکذیب می‌گردد و اعلام می‌گردد هیچ گزارش مستندی مبنی بر فروش گوشت گراز در استان لرستان وجود ندارد.

لازم به ذکر است که با تلاش یگان حفاظت محیط زیست لرستان و ماموران اجرایی خدوم استان، مناطق تحت مدیریت و سایر مناطق استان برای حضور شکارچیان کاملا ناامن بوده و با هرگونه تخلف و شکار غیر مجاز برخورد قانونی صورت می‌گیرد.

 پایان پیام

محیط زیست

محیط زیست به همهٔ محیط‌هایی که در آن‌ها زندگی جریان دارد، گفته می‌شود. مجموعه‌ای از عوامل فیزیکی خارجی و موجودات زنده که با هم در کنش هستند، محیط زیست را تشکیل می‌دهند و بر رشد و نمو و رفتار موجودات تأثیر می‌گذارند.
حفاظت محیط زیست در قرن بیست و یکم به عنوان یکی از هشت هدفِ توسعهٔ هزاره و یکی از سه پایهٔ توسعهٔ پایدار شناخته می‌شود.

محیط زیست عبارت ترکیبی از دانش‌های متفاوت در علم است که شامل مجموعه‌ای از عوامل زیستی و محیطی در قالب محیط زیست و غیر زیستی (فیزیکی، شیمیایی) است که بر زندگی یک فرد یا گونه تأثیر می‌گذارد و از آن تأثیر می‌پذیرد. امروزه این تعریف غالباً به انسان و فعالیت‌های او مرتبط می‌شود و می‌توان محیط زیست را مجموعه‌ای از عوامل طبیعی کرهٔ زمین، همچون هوا، آب، اتمسفر، صخره، گیاهان و غیره، که انسان را احاطه می‌کنند، خلاصه کرد.

تفاوت محیط زیست با طبیعت در این است که تعریف طبیعت شامل مجموعه عوامل طبیعی، زیستی و غیر زیستی می‌شود که منحصراً در نظر گرفته می‌شوند، در حالی که عبارت محیط زیست با توجه به برهم‌کنش‌های میان انسان و طبیعت و از دیدگاه بشر توصیف می‌شود.
تنوع آب و هوایی و تنوع شرایط اقلیمی، نوع خاک، اختلاف ارتفاع و نا همواری‌ها.
سطح کرهٔ زمین به‌طور کلی به ۴ بخش تقسیم می‌شود که عبارت‌اند از سنگ‌کره (لیتوسفر)، آب‌کره (هیدروسفر)، هواکره (اتمسفر) و بیوسفر. بعضی از دانشمندان یخ‌کره را نیز جزء این تقسیم‌بندی می‌دانند.

 

کد خبر : 21341 ساعت خبر : 1:51 ب.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=21341
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات