صعود آرژانتین به فینال با گل فضایی مسی (ویدئو)

تیم ملی آرژانتین با پیروزی ۴-۰ مقابل آمریکا، به فینال رقابت‌های کوپا آمریکای ۲۰۱۶ راه پیدا کرد.

به گزارش پایگاه خبری گلونی، آرژانیتینی‌ها در این دیدار در هر نیمه دو گل زدند و توانستند با یک پیروزی مقتدرانه به سومین فینالشان در سه سال اخیر راه پیدا کنند.

تنها سه دقیقه از بازی سپری شده بود که اسکیل لاوتزی گل اول را به ثمر رساند. ارسال خوب مسی روی دروازه آمریکا با اشتباه بازیکنان این تیم به لاوتزی رسید و او هم با ضربه سر کار را تمام کرد

بعد از این گل بازی تا اندازه‌ای متعادل شد اما باز هم این بازیکنان آرژانتین بودند که بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند و سرانجام در دقیقه ۳۲ به گل دوم رسیدند.

روی یک ضربه آزاد بود که مسی توانست با ضربه‌ای تماشایی دروازه آمریکا را باز کند و تعداد گل‌های ملی‌اش را به ۵۵ برساند. در دقایق پایانی نیمه اول اتفاق خاصی رخ نداد و این نیمه با همان دو گل به پایان رسید.

آرژانتین نیمه دوم را هم بهتر آغاز کرد و تنها ۵ دقیقه از این نیمه سپری شده بود که گونسالو هیگواین حساب کار را ۳-۰ کرد. ضربه ابتدایی هیگواین توسط برد گوسان دفع شد اما خود او روی ضربه برگشتی توانست کار را تمام کند.

شاگردان کلینزمن که چیزی برای از دست دادن نداشتند، در ادامه جلو کشیدند اما باز هم این آرژانتینی‌ها بودند که صاحب موقعیت‌های بهتری شدند و سرانجام در دقیقه ۸۶ به گل چهارم رسیدند. روی حرکت خوب مسی و پاس فداکارانه او بود که هیگواین توانست گل چهارم را بزندو آرژانتین با یک پیروزی مقتدرانه برابر تیم میزبان راهی دیدار نهایی شود.

ویدئو گل مسی را ببینید:

پایان پیام

کد خبر : 20532 ساعت خبر : 1:17 ب.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=20532
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات