گلونی

فینال تکراری آرژانتین و شیلی در کوپا آمریکا

دو تیم شیلی و کلمبیا در نیمه‌نهایی کوپا آمریکا به مصاف یکدیگر رفتند و این شیلی بود که موفق شد با دو گل آرانگوئیز و فوئنزالیدا، ۲-۰ حریف خود را از پیش رو برداشته و رقیب آرژانتین برای فینال شود.

به گزارش پایگاه خبری گلونی، بازی با برتری شیلی همراه بود. آنها در ابتدا بازی را هجومی شروع کردند و در همان دقیقه ۷ به گل اول بازی رسیدند.  روی حرکت خوب کوادرادو، آرانگوئیز صاحب موقعیت شد و توانست گل اول بازی را به ثمر برساند. اما تنها ۴ دقیقه کافی بود تا شیلی بار دیگر به گل برسد. روی ریباند یکی از حملات، گانا پا به توپ شد و توانست دروازه دیوید اوسپینا را باز کند. پس از گل شیلی کمی عقب کشید و این کلمبیا بود که سعی کرد سوار بر بازی شود ولی غلبه کلمبیا به گل ختم نشد و بازی در نیمه اول با نتیجه ۲-۰ به پایان رسید.
نیمه دوم در ابتدا با برتری کلمبیا همراه بود ولی اخراج کارلوس آلبرتو در دقیقه ۵۷، کار را برایشان بسیار سخت کرد. پس از اخراج این کلمبیا بود که بازی را در اختیار گرفت و چندین موقعیت خوب ایجاد کرد ولی تاکتیک‌های آقای پکرمن راه به جایی نبرد و او و شاگردانش تا دقیقه ۹۰ حریف شیلی نشدند و در نهایت ۲-۰ مغلوب این تیم شدند.
بدین ترتیب،‌ شیلی رقیب آرژانتین در فینال کوپا شد که فینال سال گذشته تکرار شود.

پایان پیام

خروج از نسخه موبایل