معرفی راه‌یافتگان بخش شعر نو مهرواره جوان سوره

۲۱ اثر از ۱۹ شاعر به بخش شعر نو (نیمایی و آزاد) چهاردهمین مهرواره شعر و داستان جوان سوره راه یافتند.

 به گزارش پایگاه خبری گلونی، ۲۱ اثر به بخش شعر نو (نیمایی و آزاد) چهاردهمین مهرواره شعر و داستان جوان راه یافتند. این آثار از میان تعداد ۹۴۳ اثر رسیده به دبیرخانه جشنواره و توسط محمدعلی مؤدب، گروس عبدالملکیان و لیلا کردبچه انتخاب شدند.

اسامی راه یافتگان و آثار آن‌ها بدین شرح است:

آریا معصومی با اثر «قطار کوچک»، آرمین یوسفی با اثر «زیبایی»، بهاره سلمانی با اثر «خط صاف»، پیام جهانگیری با اثر «صندلی»، جابر رضیئی با اثر «بیا برگردیم»، حسین رحانی با اثر «زخم زانوی کودکی‌ها» و «جنگ»، رضا یزدانی با اثر «همیشگی»، سعید کیخا با اثر «گندم‌ها»، سید سالار فومنی با اثر «تنهایی»، صدیقه مرادزاده با اثر «کفش‌های جدیدت»، فاطمه اشعری با اثر «قرارگاه»، محمد رزاقی با اثر «تنها حقیقت، حقیقت داشت»، محمد صابر شریفی با اثر «واقعیت افتاد»، محمد عجم حاجی محمدی با اثر «صفر تراشیده»، محمد مبارکی با اثر «شهر آینه»، محمد میرزایی بازرگانی با اثر «برای فاجعه منا»، مهدی نائینی با اثر «شعر شماره ۲»، نیر فرزین با اثر «۵» و «۳» و نیلوفر ناظری با اثر «یادگاری‌ات».

گفتنی است چهاردهمین مهرواره شعر و داستان جوان سوره در بخش‌های داستان کوتاه، داستان صد کلمه‌ای، شعر سنتی (قالب کلاسیک)، شعر نو (نیمایی) و ترانه ۲۱ و ۲۲ تیرماه ۹۴ در زنجان برگزار می‌شود.

پایان پیام

کد خبر : 20955 ساعت خبر : 9:20 ب.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=20955
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات