معرفی سه هشتگ برای حلال‌گردی

شرکت‌کنندگان جشنواره مشارکت ملی گردشگری می‌توانند با استفاده از سه نشان جدید اینترنتی با پسوند # گرد هم جمع شوند و با آگاهی از نمونه مشارکت‌های صورت گرفته حول محور «گردشگری حلال، ظرفیت ایرانی» به ارسال آثار و شرکت در این رقابت ملی بپردازند.

به گزارش پایگاه خبری گلونی، با راه‌اندازی سه نشان اینترنتی شامل: «#حلال _گردی»، «#ظرفیت _ایرانی» و «#حلال _ I_Love»، شرکت‌کنندگان خانواده بزرگ این رویداد مهم در صنعت گردشگری کشور می‌توانند در شبکه‌های اجتماعی مجازی گرد هم جمع شوند و با ارائه نمونه آثار خود، گامی محکم در راستای معرفی ظرفیت‌های گردشگری کشور با شاخصه «حلال» در سطح ملی و بین المللی بردارند.

بر مبنای این اقدام تنها کافیست نشان‌های اینترنتی ذکر شده را در کنار آثار ارسالی مجازی خود در قالب متن، عکس و فیلم قرار دهند تا به صورت خودکار به خانواده بزرگ شرکت کنندگان سومین جشنواره مشارکت ملی گردشگری بپیوندند و در ایجاد حرکتی مثبت در راستای معرفی ظرفیت‌های گردشگری و شتاب بخشیدن به توسعه گردشگری کشورمان نسبت به سایر رقبا، موثر واقع شوند.

همچنین در فاز بعدی بهره‌مندی از نشان‌های اینترنتی اشاره شده، شرکت کنندگان قادر خواهند بود با حضور در مسابقه‌ای که به زودی اطلاع رسانی خواهد شد؛ علاوه بر ارسال آثارشان در جشنواره مشارکت ملی گردشگری، حضوری جدی در رقابت حاشیه‌ای پیش رو داشته باشند و از جوایز تعریف شده بهره‌مند شوند.

این حالیست که نمونه آثاری که مجاز هستند در قالب نشان‌های اینترنتی «#حلال _گردی»، «#ظرفیت _ایرانی» و «#حلال _ I_Love «به اشتراک گذاشته شوند گستره وسیعی دارند و می‌توانند به نوعی بیانگر پیوند شاخصه‌های صنعت گردشگری متشکل از جاذبه‌های گردشگری، میراث فرهنگی و طبیعی، مراکز اقامتی، پذیرایی، آب و رسوم، سنن، فرهنگ، صنایع دستی، غذای بومی، طب سنتی و سایر ظرفیت‌ها با شاخصه تحقق دستورات دین مبین اسلام و دستاورد «حلال» در همه ابعاد صنعت گردشگری کشور باشد.

گفتنی است هم‌اکنون سومین جشنواره مشارکت ملی گردشگری از سوی معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در چهار بخش فیلم، عکس، ایده و سفرنامه‌نویسی در حال برگزاری است و شرکت‌کنندگان تا ۱۵ مردادماه سال جاری فرصت دارند با ارسال آثارشان از جوایز نفیس این رویداد برخوردار شوند.

لازم به ذکر است علاقه‌مندان شرکت در این رقابت ملی می‌توانند با مراجعه به سایت www.Irantourismfestival۳.com ضمن ارسال آثارشان، از جدید‌ترین اخبار موجود، ساختار، داوران و سایر بخش‌های مرتبط با سومین جشنواره مشارکت ملی گردشگری آگاهی یابند.

کد خبر : 21100 ساعت خبر : 3:06 ب.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=21100
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات