جدول رتبه‌بندی ١٢٠ روزنامه کشور

جدول رتبه‌بندی ١٢٠ روزنامه کشور مطابق با جدول شاخص‌های زمستان ۹۴

به گزارش پایگاه خبری گلونی، بنابر اعلام اداره کل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی، رتبه‌بندی روزنامه‌ها براساس عملکرد آنها در زمستان ٩۴ مطابق با جدول شاخص‌هایی که پیشتر اعلام شده بود؛ صورت گرفته است.

در اجرای طرح رتبه‌بندی روزنامه‌ها ابتدا در هیأت ارزیابی، خوداظهاری روزنامه‌ها بررسی و نتایج  اولیه به ایمیل آنها (موجود در سامانه جامع رسانه‌های کشور) ارسال شد سپس هیأت تجدیدنظر پس از رسیدگی به اعتراضات، جمع‌بندی نهایی را ارائه داد

اداره کل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی همچنین اعلام کرد مرحله بعدی طرح رتبه بندی روزنامه ها در پاییز ٩۵ و مطابق دستورالعمل و شاخص‌هایی که در شهریور ماه جاری اعلام می‌شود، اجرا خواهد شد. نتایج این مرحله در بهمن ماه ٩۵ منتشر می‌شود و روزنامه‌هایی که رتبه و امتیاز خود را در شناسنامه روزنامه درج کرده باشند مشمول دریافت ٢ امتیاز تشویقی خواهند شد.

یادآور می‌شود تخصیص آگهی‌های دولتی، یارانه و سایر تسهیلات اعطایی به روزنامه‌ها براساس نتایج رتبه‌بندی زیر تعیین خواهد شد.

جدول روزنامه‌های برتر به شرح زیر است:

۲۸ ۲۹ ۳۰

رتبه‌بندی روزنامه‌ها براساس عملكرد آنها در زمستان ۹۴ مطابق با جدول شاخص‌هایی كه پیشتر اعلام شده، صورت گرفته است.
بر اساس اعلام اداره كل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی وزارت فرهنگ، در اجرای طرح رتبه‌بندی روزنامه‌ها ابتدا در هیأت ارزیابی، خوداظهاری روزنامه‌ها بررسی و نتایج اولیه به ایمیل آنها (موجود در سامانه جامع رسانه‌های كشور) ارسال شد سپس هیأت تجدیدنظر پس از رسیدگی به اعتراضات، جمع‌بندی نهایی را ارائه داد.

** رتبه بندی بعدی پاییز ۹۵

اداره كل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی همچنین اعلام كرد:مرحله بعدی طرح رتبه بندی روزنامه ها در پاییز ۹۵ مطابق دستورالعمل و شاخص هایی كه در شهریور ماه جاری اعلام می شود، اجرا خواهد شد.

تخصیص آگهی های دولتی، یارانه و سایر تسهیلات اعطایی به روزنامه ها براساس نتایج رتبه بندی زیر تعیین خواهد شد.

پایان پیام

 

کد خبر : 23211 ساعت خبر : 10:27 ق.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=23211
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات