هشتگ های روز: وبینارهای گلونی

خانه موسیقی شکایتش از ارجمند را پس می‌گیرد

با توجه به حضور پیروز ارجمند در محل خانه موسیقی و ارائه توضیحاتی در خصوص مطالب مطرح شده در رسانه‌ها و پس گرفتن اتهامات مالی و دیگر موارد منتسب به وی، خانه موسیقی شکایتش را پس خواهد گرفت.

به گزارش پایگاه خبری گلونی، در پی شکایت خانه موسیقی از آقای پیروز ارجمند به اتهام نشراکاذیب و افترا، وارطان ساهاکیان (موسیقیدان و عضو هیات مدیره کانون آهنگسازان) درخواست جلسه‌ای را با حضورمدیرعامل و برخی از اعضای هیات مؤسس و هیات مدیره سابق، به منظور حل و فصل مسائل و مشکلات و گذشت خانه موسیقی از شکایت خود ارائه داد.

این جلسه در مورخ سی تیر ۱۳۹۵ با حضور آقایان حسن ریاحی، داود گنجه‌ای، محمد سریر، وارطان ساهاکیان، عبدالحسین مختاباد، پیروز ارجمند، حمیدرضا نوربخش، حمیدرضا عاطفی و کاوه رضوانی راد در محل خانه موسیقی، برگزار شد.

خانه موسیقی شکایتش از ارجمند را پس می‌گیرد

در این جلسه پس از استماع اظهارات آقای ارجمند درباره مسائل مطرح شده در رسانه‌ها مبنی بر اینکه منظور او هیچگونه اتهام مالی نبوده و موارد مطروحه در بیانیه اول منتقدین مورد قبول وی نبوده و آنرا امضا نکرده است، اعضای هیئت مؤسس و مدیرعامل خانه موسیقی، از واحد حقوقی خواستند تا نسبت به اعلام گذشت از شکایت مزبور اقدام نماید.

همچنین صورتجلسه‌ای با درج جزئیات مسائل مطرح شده در جلسه تنظیم و به امضای حاضرین رسید.

در پایان اعضای حاضر در این جلسه با اشاره به تشکیل هیئت مدیره جدید ابراز امیدواری کردند تا در فصل جدید فعالیت‌های خانه موسیقی، همه فعالان و هنرمندان عرصه موسیقی دست در دست هم نسبت به اعتلای هنر موسیقی تلاش نموده و آینده روشنی را برای هنر موسیقی کشور رقم بزنند.

پایان پیام

کد خبر : 22028 ساعت خبر : ۶:۵۷ ب٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=22028

اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات