پیش‌ثبت‌نام برای حضور در نمایشگاه مطبوعات

پیش‌ثبت‌نام برای حضور در نمایشگاه مطبوعات

به گزارش پایگاه خبری گلونی، پیش ثبت‌نام متقاضیان حضور در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات در حالی از ٣٠ مرداد آغاز می‎‌شود که تعرفه واگذاری غرفه نسبت به سال گذشته برای رسانه‌های غیرخصوصی بدون تغییر و برای رسانه‌های متعلق به بخش خصوصی با کاهش ٢٠درصدی همراه شده است.

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات، نمایشگاه امسال در نیمه دوم آبان ماه برگزار می‌شود. به منظور برآورد تعداد متقاضیان و برنامه‌ریزی برای پیش‌بینی فضای مورد نیاز و گروه‌بندی موضوعی، تأمین امکانات نمایشگاهی، تدارکات و تهیه خطوط مخابراتی و اینترنتی مورد نیاز و …، در این مرحله نسبت به پیش ثبت‌نام متقاضیان از تاریخ ٣٠ مرداد تا پایان روز شنبه ۶ شهریورماه سال جاری اقدام می‌شود.

پیش‌ثبت‌نام برای حضور در نمایشگاه مطبوعات

شایان ذکر است، صرفا مؤسسات مطبوعاتی و رسانه های زیر می‌توانند در نمایشگاه شرکت کنند:

١. مؤسسات مطبوعاتی، روزنامه‌ها، هفته‌نامه‌ها، دو هفته‌نامه‌ها، ماهنامه‌ها، دو ماهنامه‌ها، فصلنامه‌ها

٢. خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری و اطلاع‌رسانی

٣. تشکل‌های عضو شورای هماهنگی تشکل‌های مدیریتی مطبوعاتی و شورای هماهنگی تشکل‌های روزنامه‌نگاری

۴. صنایع خدمات مرتبط با حوزه رسانه و اطلاع‌رسانی ( چاپ، کاغذ، توزیع،تبلیغات و بازرگانی، آموزش‌های تخصصی، نرم‌افزارهای اطلاع‌رسانی و …)

۵. روابط عمومی دستگاه‌ها و سازمان‌های دولتی

۶. نمایندگی‌های رسانه‌های خارجی در تهران

در این مرحله به منظور جلوگیری از ورود متقاضیان غیر واقعی، برای متقاضیان غرفه‌های با متراژ کمتر از ٢۴ متر مبلغ یک میلیون ریال و برای متقاضیان غرفه های بالاتر از ٢۴ متر، دو میلیون ریال دریافت می‌شود. بدیهی است مبالغ قید شده در هنگام ثبت‌نام قطعی و واریز هزینه واگذاری غرفه محاسبه و از رقم نهایی کسر می‌شود.

برای اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه کنید.

تاریخ نمایشگاه‌ها با تاریخ بازرگانی و داد و ستد بشر در پیوند است. بازارهای مکاره از ۶۰۰۰ سال پیش وجود داشته‌است. فنیقیها به عنوان بزرگترین بازرگانان زمان خود نخستین نمایشگاه‌ها را در ۲۸۰۰ سال پیش از میلاد برپا کردند. فنیقی‌ها کالاهای جورواجور خود را با کشتی به سرزمین‌های دیگر می‌برند و در آنجا به نمایش می‌گذاشتند. با دگرگونی‌های دوران نوزایی و انقلاب صنعتی نیز رفته رفته نمایشگاه‌ها بهتر و بهتر برگزار شدند و به گونه رویدادهای فصلی، محلی، منطقه‌ای و جهانی خودنمایی کرد. در سال ۱۸۳۰ نمایشگاه جهانی در شهر پاریس برگزار شد که از کشورهای مختلف چهار گوشه جهان در آن شرکت کردند و در این نمایشگاه مهندس ایفل باپرچ (برج ایفل) را در میانه نمایشگاه برای نمایش قدرت و پیشرفت صنعتی فرانسه به جهانیان معرفی کرد.

پایان پیام

کد خبر : 23568 ساعت خبر : 9:29 ق.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=23568
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات