کلارینت در تئاتر شهر روی صحنه می‌رود

«کلارینت» عنوان نمایشی به نویسندگی سیروس همتی و کارگردانی فرید یوسف‌پور است که همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر به صحنه می‌رود.

به گزارش پایگاه خبری گلونی، نمایش «کلارینت» به نویسندگی سیروس همتی و کارگردانی فرید یوسف‌پور همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر میزبان علاقه‌مندان تئاتر خواهد بود.

این نمایش ماجرای عاشقانه دختر و پسری است که جنگ آنها را از هم جدا کرده، اما آنها بعد از چند دهه در قالب یک گروه موسیقی به هم می‌رسند و حالا اتفاقاتی را که برای هر کدام از آنها رقم خورده روایت می‌کند.

در این اثر نمایشی مناسبتی که از روز چهارشنبه ۳۱ شهریور تا چهارشنبه ۷ مهر ساعت ۲۱ میزبان تماشاگران تئاتر است، مجید آهنگران، فریبا خادمی، سجاد دیرمینا، لیلا بوشهری، مرتضی کاظمی، امیر حسین ناصر، ستایش محمدآبادی به عنوان بازیگر حضور دارند، ضمن اینکه فرید یوسف پور طراح صحنه و نور، بهاره اسدی طراح گریم، سهیلا جوادی طراح لباس، مازیار قنبری طراح پوستر و بروشور، محمد وفایی مشاور رسانه‌ای، مونا غمخوار دستیار کارگردان و برنامه ریز، داود محمد آبادی دستیار دوم کارگردانف حمید ناصر مدیر اجرا و هماهنگی، پوریا کاوه مدیر تولید، امیر محنتی، ستاره محمد آبادی عکاس و تصویربردار، امیر حسین عباس‌پور دستیار صحنه و اسماعیل جعفری افکت صدا و تدوین دیگر عوامل اجرایی نمایش را تشکیل می‌دهند.

امیرعلی میرزایی سرپرست و صادق خدابخشی، پارسا جوهریان، حمیدرضا قبادوند، محمدحسین تاجیک، محمدعلی رحمانی، عرفانه سادات سرای سرور، یاسمن تجملی، امیرعلی میرزایی اعضای گروه موسیقی نمایش «کلارینت» را تشکیل می‌دهند.

نمایش «کلارینت» به نویسندگی سیروس همتی و کارگردانی فرید یوسف‌پور از ۳۱ اردیبهشت ماه ساعت ۲۱ در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر به صحنه می‌رود.

علاقه‌مندان برای تهیه بلیت این اثر نمایشی می‌توانند به سامانه‌های فروش اینتنرتی www.tik8.com / www.gishetheater.com مراجعه کنند.

پایان پیام

کد خبر : 25589 ساعت خبر : 11:52 ق.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=25589
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات