حمیدرضا نوربخش مدیرعامل خانه موسیقی شد

هیئت مدیره خانه موسیقی در جلسه روز گذشته (۲۵ مهرماه) با اکثریت قاطع آرا حمیدرضا نوربخش رابه عنوان مدیر عامل دوره جدید انتخاب کرد.
به گزارش سایت خانه، جلسه هیئت مدیره خانه موسیقی روز گذشته (یکشنبه ۲۵ مهرماه) با حضور داود گنجه‌ای، سیدمحمد میرزمانی (رئیس هیئت مدیره)، تقی ضرابی، هنگامه اخوان، مسعود شعاری، حمیدرضا نوربخش (از اعضای هیئت مدیره)، آذر هاشمی (بازرس) و حمیدرضا عاطفی (مدیراجرایی خانه) در ساختمان فاطمی برگزار شد.
در این جلسه پس از بررسی برخی موارد از جمله پرداخت حق عضویت اعضا، مسائل و منابع مالی خانه موسیقی و دیگر مسائل مرتبط با خانه، درباره انتخاب مدیر عامل جدید خانه موسیقی نیز بحث و تبادل نظر شد.
اعضای هیئت مدیره خانه موسیقی در این جلسه نیز در ادامه جلسات قبل به بررسی برنامه‌ها و سوابق کاندیداهای پیشنهادی برای سمت مدیر عاملی پرداختند که در ‌‌نهایت هیچکدام از برنامه‌ها و سوابق افراد نتوانست اعتماد اعضای هیئت مدیره را برای قبولی سمت مدیرعاملی خانه موسیقی جلب کند.
سپس اعضای هیئت مدیره خانه موسیقی با توجه به سوابق و تجربیات آقای نوربخش در زمینه مسائل اجرایی خانه او را بهترین گزینه موجود در بین کاندیدا‌ها شناخته و از وی خواستند تا مجددا مسئولیت مدیرعاملی نهاد خانه را قبول کند.
درپایان اعضای هیئت مدیره با اکثریت قاطع آرا حمیدرضا نوربخش را به عنوان مدیرعامل جدید خانه موسیقی برگزیدند.
لازم به توضیح است که متعاقب انتخاب اعضای هیئت مدیره در تیرماه سال جاری برای انتخاب مدیرعامل جدید با توجه به امتناع آقای نوربخش برای قبولی این سمت هیئت مدیره فرصت سه ماهه‌ای را برای بررسی گزینه‌های موجود تعیین کردند و در این مدت برنامه‌ها و سوابق اجرایی چند نفر از کاندیدا‌ها مورد بررسی قرار گرفت که در ‌‌نهایت مورد قبول هیئت مدیره قرار نگرفت.

پایان پیام

کد خبر : 26993 ساعت خبر : 10:45 ق.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=26993
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات